Fotograf na svatbu 9.9.2017 Valašské Meziříčí

Dobrý den, 9.9.2017 máme svatbu ve Valašském Meziříčí a chtěla bych touto cestou požádat o nabídky na focení, děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, mame jeste volny termin .... Zdenek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím mám tento termín volný a poslal jsem zprávu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, uvedený termín mám zatím volný a mohu Vám jej nabídnout. S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do zprávy. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a ceny mírné.... Moje práce najdete na FB stránkách uvedených dole pod fotografií.. Ceník a další informace posílám do zpráv a přeji šťastnou ruku při výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda vám svatbu nafotografuji. Veškeré potřebné informace najdete na mém webu. Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín vaší svatby máme neobsazený a můžeme vám jej nabídnout. Vše potřebné najdete na webu. V případě zájmu se ozvěte. Hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju, moc rád vyfotím Vaší svatbu. Ukázky mojí práce najdete zde na profilu nebo především na mém webu. Zdravím a přeju krásný den! Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @portege2, Valmez ano! :) moc rád přijedu, mrkněte na stránky, budu se těšit! 8-) mějte se skvěle, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
https://www.facebook.com/FOTO-Renata-...
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem začínající fotografka a focení se věnuji většinu svého volného času. Jelikož bych si potřebovala založit vlastní portfólio, nabízím focení Vaší svatby zcela zdarma. Jestli bude moje přítomnost na Vaší svatbě vnímána jako pozice druhého fotografa (záložního) nebo zda z důvodu finančních úspor využijete moje služby jako exklusivní, nechám na Vás. V mém portfólio nabízím ukázku mojí práce. Fotky nakonec samozřejmě upravuji a retušuji. Budu se těšit na naši spolupráci. Karolína
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, jsem fotograf přímo z Valašského Meziříčí. To znamená žádné výdaje za cestu, znalost zdejšího prostředí (žiju tady téměř od svého narození) a minimálně jedna osobní konzultace. Mé portfólio, orientační ceník, rezervační kalendář, reference i kontakty naleznete na mých webových stránkách. Datum Vaši svatby je přímo magické a mám ho zatím volné. S pozdravem Jan Dokoupil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud vás naše fotografie osloví, tak vám rádi svatbu nafotíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@portege2 Dobrý večer, jsme dva bráchové a děláme fotografie i video. Sídlíme v Litoměřicích, ale dojedeme kamkoli. Loni jsme byli na svatbách od Příbrami po Třinec. Letos máme pro všechny nevěsty fotobraz 60x90 cm a online zálohu na 6 měsíců zdarma. Nabízíme i zapůjčení Instaxu a to i zadarmo (obdoba Polaroidu - z foťáku Vám hned vyleze fotka). Mimo to jsme schopni zajistit profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem na místě a to včetně rekvizit. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením. Rádi Vás potkáme osobně, ale jsme zvyklí vše řešit i na dálku. Vše je na domluvě. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také aktuální ceník několika "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?