Fotograf na svatbu 8. června 2018

Ahoj, hledám fotografa na tzv. "lesní" svatbu v neformálním stylu v okolí Příbrami. Od příprav až po večerní zábavu. Na svatbě bude asi 50 hostů. Těším se na nabídky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda vám nabídnu mé služby :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný, nabídku máte ve zprávě :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mrkněte se na můj web a když se vám budou fotky líbit tak určitě napište :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. V případě spolupráce se ozvěte. Děkuji, hezký den Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@katy_m Tyhle svatby nemají chybu, tak kdyby se líbily moje fotky...jsem Váš :-)...teda na to focení. Krásný den. Standa Matouš STANDAMAT-PHOTOGRAPHY
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný ;-) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den! Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme. nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Ahoj, děkuji všem za nabídky, fotografa už máme vybraného. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?