Fotograf na svatbu, 8.8.2019, Předboj Yard Resort

Dobrý den, poptávám fotografa na svou svatbu, která bude 8.8.2019 v Předboji v Yard resortu. Budu ráda za každé doporučení nebo nabídku. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@anitka2909 Dobré ráno, my Vám svatbu rádi nafotíme. Máte krásné místo a krásné datum. :-) Posílám Vám soukromou zprávu. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pridavam. Veskere info naleznete na strankach a kdyz se podivate na album Jana & Tomas, tak to bylo foceno primo v Yardu. Hezky den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín. Ceník najdete na profilu i na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný :) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své služby, veškeré info nalznete na webových stránkách. jakékoliv otázky ráda zodpovím telefonicky nebo emailem. Pěkný den Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@anitka2909 Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu. S pozdravem David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu mám volno. Jsem z Prahy, ale není problém se domluvit a dorazit. V případě zájmu mrkněte na moje webovky .) Přeji pěkný den, Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Váš termín máme volný, tak budeme rádi, pokud dáte šanci i našemu portfoliu a podíváte se na naše webové stránky, kde naleznete vše důležité
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu k dispozici, více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji Vám k zásnubám! Váš svatební termín mám volný. Pokud by se Vám má práce líbila, mohu Vám být k dispozici. Děkuji a přeji krásný den S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás moje portfolio zaujme, jsem k dispozici. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, i já bych se rád připojil se svou nabídkou služeb.:) Více informací naleznete na mém profilu a nejnovější svatby, včetně svatebních balíčků na webu. Mějte se a smějte se.:)
Odpovědět
Profilova fotka
@anitka2909 Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se ke kolegům s nabídkou volného termínu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@anitka2909 Dobrý den, píši SZ :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávající oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Dobrý den, všem moc děkuji, fotografa jsme si už vybrali :-) Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?