Fotograf na svatbu, 8.7.2017, Praha

Dobrý den, hledáme fotografa nebo fotografku, který nám zvěční náš den :-) Praha-východ nebo Benešovsko. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme volný. Poslala jsem vám soukromou zprávu s více informacemi. Krásný zbytek dne Sandra
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlie83 Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Budu rád, když navštívíte můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsem od Benešova a mám Váš termín ještě volný. Kdyby Vás zaujala moje práce, moc rád Vám zachytím Váš svatební den ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Nabízím také volný termín. Portfolio najdete na webu, zasílá ještě sz. Marketa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vašeho svatebního dne mám také volný. Jsem přímo z Prahy - východ. Budu ráda, když navštívíte moje webové stránky, kde naleznete ukázky svatebních fotografií včetně ceníku. V případě Vašeho zájmu či jakéhokoliv dotazu, mne neváhejte kontaktovat. Budu se moc těšit :) S pozdravem Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Reference od klientů jsou zde na profilu Beremese a na Facebooku. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný. Pokud by Vás má práce (viz www stránky) zaujala, rád svatbu nafotím ;-). S pozdravem... Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. V případě zájmu Vám rád zašlu ceník na e-mail. S pozdravem Vít Matzke
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, jsme dva bráchové a děláme fotografie i video. Sídlíme v Litoměřicích, ale dojedeme kamkoli. Loni jsme byli na svatbách od Příbrami po Třinec. Letos máme pro všechny nevěsty fotobraz 60x90 cm a online zálohu na 6 měsíců zdarma. Nabízíme i zapůjčení Instaxu a to i zadarmo (obdoba Polaroidu - z foťáku Vám hned vyleze fotka). Mimo to jsme schopni zajistit profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem na místě a to včetně rekvizit. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením. Rádi Vás potkáme osobně, ale jsme zvyklí vše řešit i na dálku. Vše je na domluvě. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také aktuální ceník několika "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, na mém webu najdete veškeré informace. Pokud Vás fotografie zaujmou, napište mi:)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, zatím mám volno, jsem z Černošic u Prahy, čili Vás mám za rohem. :) Ceník posílám do zpráv. Adriana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím neobsazený. Portfolio najdete na mých webových stránkách. Pokud Vás moje tvorba zaujme, ráda se s Vámi sejdu na předsvatební schůzce, kde probereme detaily Vaší svatby :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, svatbu ráda vyfotím. Více fotek na mém webu. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volný tenhle termín , podívejte se na můj web a popřípadě se ozvěte. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Budu se na vás těšit. Patrik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 8.7. mám zatím volný a mé portfolio najdete na webu :-) Jsem z Prahy.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?