Fotograf na svatbu 8.7.2016 v Praze prosím?

Sháníme fotografa na náš den D...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu, když by se Vám má práce líbila :-) Vše co je potřeba najdete na stránkách, když by něco chybělo, napište nebo zavolejte. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se připojuji s nabídkou. Termín volný. Jsem z Prahy a více info najdete u mě na webu. Ráda vám svatbu nafotím! S pozdravem ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf a kameraman (2 lidé) a automat na focení s rychlým tiskem Fotobot. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
@evkaa87 Dobrý den Evko, dovolil bych si Vám taky nabídnout své služby. Budu rád, když navštívíte můj zdejší profil, popř. i webové stránky, kde naleznete vše potřebné. Přeji příjemné svatební přípravy
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, ano ráda vás vyfotím. Jsem z Prahy a mám ji celkem profotografovanou. Cena je od 6000 kč, Napište a domluvíme se na osobní schůzce. Zdravím
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budete-li mít chvilku podívejte se i na moje portfólio u mě na webových stránkách. Najdete tam vše podstatné. Míra Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
@evkaa87 Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby fotografa. Zde je ukázka mé práce, nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásím volný termín. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout služby našeho atelieru. Veškeré ceny, včetně akčních balíčků najdete na našem webu. Krásný den
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, termín Vaší svatby mám volný a ráda bych byla součástí Vašeho dne. Neváhejte mě kontaktovat v případě jakýkoliv dotazů, ceník naleznete u mě na stránce .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád bych vám nabídl své služby fotografa. Na můj ceník se můžete podívat na webu. V případě potřeby jsem schopen se domluvit na jiném typu fotografování, nejen podle přesného balíčku. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Mirek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, a tak jsem Vám k dispozici. Mou tvorbu a nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Přeji příjemné vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, také si dovolím Vám nabídnout své služby, Váš termín mám zatím ještě volný. Do zprávy Vám zasílám cenovou nabídku. S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme také zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla naše služby, termín máme zatím volný. Ukázku fotografií naleznete v našem profilu či na webu. Jakékoliv dotazy ráda zodpovím. Přeji Vám pěkné prožití tohoto krásného ač často hektického předsvatebního času a mnoho štěstí do nastávajícího manželství! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Prahy a tento termín mám volný. Vaši svatbu mou nafotit do 5 tisíc Kč. Budu ráda, když se ozvete. Zdenka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se s volným termínem :) Ukázku mé prace naleznete zde na kartě nebo přímo na našich webových stránkách. Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim Vas, Vas termin mam jeste volny. Pokud se Vam bude libit ma prace jsem k dispozici. Tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?