Fotograf na svatbu, 8.6.2019, Hotel Rohanov

Zdravím, je zde nějaký fotograf do 10tis včetně cestovného, na 8.6.2019 - focení 12-21. Prosím s odpovědí přiložit také odkaz na portfolio. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
@domestosxxl Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) Do Vašeho cenového limitu se však rozhodně nevejdu. Ale třeba po shlédnutí mého portfolia přehodnotíte finanční možnosti. Jeden nikdy neví. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Do deseti tisíc to za devět hodin teda nebude, ale srovnejte si kvalitu a cenu kolegů a rozhodněte se sami, co se vyplatí. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám bude líbit moje ukázka, napište a můžeme se nezávazně pobavit o vašem svatebním dni. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zajme, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek z celé svatby nebo i další naleznete na mých webových stránkách. Budu se na vás těšit. Patrik :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?