Fotograf na svatbu 8.6.2019, Hodonínsko

19. pro 201812

Zdravím, doporučíte prosím fajn fotografa do 10.000,- pro svatbu v Miloticích. Bylo by to od dopoledních příprav až po podvečerní zábavu. Moc děkuji za tipy 🙂

• Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách 🙂

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• To co mohu nabídnout já je na mém profilu a na stránkách.

Mějte se
    Patrik a Radka

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, Váš termín mám volný.
    Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu.
    Markéta Peterková

• Krásný večer, ráda nabídnu nafoceni vašeho jedinečného dne... Terka

• Dobrý den,
    Váš termín mám volný. Všechny potřebné informace naleznete na mých stránkách nebo mi přímo napište. 🙂 Budu se těšit na případné setkání.
    S pozdravem
    Gabriela Ksandrová

• Krásný den,

rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. 🙂

Těšíme se na vaši odpověď

Monika & Tomáš

• Dobrý deň,
    budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Cena za celodenné fotenie je iba 8 tis Kč. Viac info a fotiek na mojom profile.

Prajem vám pekný deň.
    Tomas

• Tak fotografa, už máme.

• @manana86  
    Dobrý den,
    moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
    Přeji pěkný den
    Martin Máslo

• Dobrý den,zatím mám tento termín volný,v případě zájmu,mě můžete kontaktovat...s pozdravem Koláček M.

• Dobrý den, nabízím vysokou kvalitu, která nepřekročí 12 000 kč za 12 hodin fotografování, 300-350 ks upravených fotek na flash, tisk 30ks lesklých, nebo matných fotografií 13x18 cm + krátké video.
    Mám i levnější varianty od 6 000 kč.
    Jezdíme ve dvou, já a asistentka asi do 150km od Uherského Hradiště.
    Fotím Nikonem D850 + špičkové objektivy.

• Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ.
    S pozdravem
    FF

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Fotografování svateb nejen po celé ČR.
    Bude pro mě poctou a velkým potěšením se jako fotograf účastnit Vaší svatby a vyfotit ji od příprav až po oslavu, cena 8000,- Kč za celodenní focení.
    Zachycuji okamžiky štěstí. Organizuji jen focení skupinové a novomanželů-všem ráda pomůžu s pózami. Proč já?-víc než 100 svateb a kladné recenze.
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů