Fotograf na svatbu, 7.9.2019, zámek Berchtold

Profilova fotka
Poptávám fotografa pro kamarádku. Svatba bude na zámku Berchtold jihovýchodně od Prahy. Focení minimálně 8 hodin, od dopoledních příprav (obřad ve 14:00) alespoň do prvního tance. Nabídky posílejte prosím včetně kalkulace.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji kamarádce k plánované svatbě. Prosím podívejte se na můj web a když vás zaujme moje práce, kontaktujte mě pro více informací. S přáním pěkného dne Martin Vlček
Odpovědět
@zoe_se_vdava Dobrý den, Vámi zadaný termín mám v tuto chvíli volný a proto bych Vám ráda své služby nabídla. Do zprávy Vám zasílám podrobnější informace včetně kalkulace. Děkuji, přeji hezký den. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a mohu být k dispozici pro zachycení okamžiků svatebního dne. Cenovou nabídku posílám do SZ. S pozdravem Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si Vám zaslat nabídku na svatební focení. Mám ráda když můžu svatební přípravy zachytit od začátku po začátek veselí. Ráda tvořím ucelený příběh Vašeho svatebního dne. Pokud Vás moje nabídka zaujme, budu se těšit na Vaší reakci. Krásné přípravy.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Dobrý večer, termín mám volný, ráda svatbu nafotím. Veškeré info včetně ceny a ukázkových galerií najdete na mém webu. Přeji kamarádce pohodové přípravy. Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici a více info zasílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, koukněte na mé stránky, kde jsou veškeré informace:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je 1000 kč za hodinu fotografování. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis. Prajem pekný deň. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a bydlím nedaleko. Ušetříte tedy minimálně za cestu :-) Cenu i základní informace mám uvedené na webu. Najdete tam také ukázky mé práce a veškeré kontakty.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?