Fotograf na svatbu 7.9. 2019 v Hradci Králové

Dobrý den, sháníme fotografa na svatbu v Hradci Králové na 7.9. 2019. Předem děkuji za nabídky. Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @luci1003, pokud se Vám bude líbit moje ukázka, napište a můžeme se nezávazně pobavit o vašem svatebním dni. S pozdravem, Marcela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer :) Váš termín mám volný. Do soukromé zprávy jsem Vám zaslal svoji nabídku. V případě zájmu se můžete podívat na moji tvorbu, která je zveřejněna na mých stránkách a na sociálních sítích. Přeji hezký večer Roman Branda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji Nikol Patakova pfotograpfy ne o Markéta Nesetrilova May by foto. Pokud máte FB, obe dvě tam jsou.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás nevěsto, termín mám volný a mohu být k dispozici. Cenovou nabídku posílám do SZ. Hezké dny Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme :) Nemáme to daleko. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, pokude Vás má práce osloví, mohu být k dispozici. Termín mám zatím volný :) S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, váš termín mám volný a podzimní svatby miluju. Pokud vás osloví můj styl, budu se těšit na zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?