Fotograf na svatbu, 7.9.2019, Praha

Fotograf na svatbu 7.9.2019, Praha. Za všechny nabídky předem děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký večer, termín mám zatím volný, jsem z Prahy a ráda nafotím. Mrkněte na mé stránky a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme :) Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré odpoledne, také si dovolím přispět do vlákna. Fotografiím a videu se na plný úvazek věnujeme už přes deset let. Naší práci, svatební balíčky a ceny najdete na našem facebooku a webových stránkách. Klidné zařizování
Odpovědět
Profilova fotka
@karolinapey Dobrý den, jsem fotograf a rád budu součástí Vašeho dne a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. V příloze posílám ukázku mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Pro více informací mě neváhejte mě kontaktovat 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky den, Přidávám par fotek ze svého portfolia, rada vám svatbu nafotim. Cenově od 5 do 15 tis podle času. Jsem z Prahy , většinu radnic Prahy dobře znám. Petra Sebestova
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ještě nemáte svého fotografa, budu rád, když se podíváte na moje portfolio a podrobnosti k vaší svatbě probereme podrobněji. Náhledy v příloze další fotografie na webových stránkách. Budu se těšit na vaši zprávu a případně setkání. Honza Vodička
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?