Fotograf na svatbu, 7.9.2019, Chomutov

Profilova fotka
Ahoj, sháníme fotografa za rozumnou cenu (pokud bychom se vešli do 10k, bylo by to ideální) na naši svatbu, která proběhne 7.9.2019 v Horském hotelu Partyzán u Chomutova. Chtěli bychom zachytit celý náš svatební den, takže od příprav (cca od poledne), přes obřad (15h) dále, včetně několika podvečerních/večerních fotografií :) Představujeme si fotografie, které vystihnou atmosféru a budou mít "jiskru", zároveň ale nechceme nic přehnaně vyumělkovaného. Jelikož je hotel obklopený lesem, určitě bychom chtěli i fotky v přírodě. Předem děkuji za nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím , zkuste oslovit přez fb Fotograf Petr Kotrlík je z Kadaně ;) dělá krásné fotky a má různé balíčky týkající se svatby . Nebo přímo z Cv fotí Jarda Noska také ho najdete přez fb .
Odpovědět
Profilova fotka
@majamisa Děkuji moc za typy, mrknu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. díky a mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotit svatbu je pro fotografa velká zodpovědnost (proto ji fotíme ve dvou) a vybrat si svatebního fotografa je taktéž náročný úkol. Vybírejte proto srdcem :-) Více posílám do Vaší soukromé pošty. Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
@eltinka Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
@eltinka Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Všem Vám moc děkuji za nabídky :-) . Vypadá to, že máme vybráno. Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Jsem profesionální fotografka z Prahy, s klienty mám přátelský vztah a fotografování je nejen moje práce, ale i vášeň. Pokud by Vás zajímalo mé portfolio, mrkněte na mou webovou stránku. Přeji krásný den a hodně štěstí ve výběru. Simona
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?