Fotograf na svatbu 7.7.2017 zámek Veltrusy?

Profilova fotka
Prosím nějakého šikovného fotografa :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Nabídku posílám do SZ. S pozdravem Iva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tento den mám zatím volný termín. Mé portfolio si můžete prohlédnou na webu, nebo v mém profilu. Přeji krásný den, Simona
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, jsem z Brna, termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Přikládám pár fotografií pro představu o mé tvorbě. Přeji pěkný den, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu.. Pokud Vás práce zaujme, ozvěte se. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pár fotek z okolí zámku Veltrusy, v termínu prozatím mohu. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Fotografuji svatbu jako dokument. Koukněte, prosím, na mých stránkách (viz. odkaz níže) na videoukázku, jak vypadá výsledné tištěné album. Pečlivě si jej, prosím, prohlédněte. Videoukázka Vám řekne více, než množství slov. Získáte představu o stylu, jakým fotografuji, o rozsahu alba apod. Pokud Vás album "chytne", pak jsem Váš. Mějte hezký den. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si také nabídnout své služby. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího zaujal styl mé práce, ukázky najdete na stránkách pod čarou, moc rád si s vámi naplánuji nezávaznou předsvatební schůzku. Na ní vše probereme, seznámíme se a nafotíme v rámci balíčku několik předsvatebních fotografií. Omlouvám se 7.7.2017 už mám plno, jen kolega co fotí také pro naše studio může, omylem jsem to psotnul a pak vidím datum. Mazat se zde bohužel nedá. Díky za váš čas, třeba se setkáme na schůzce Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. Ráda přijedu Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?