Fotograf na svatbu 7.6.2014, Zlínsko

Dobrý den, hledám fotografa na svatbu.Upřednosťnuji přirozené fotky i vystupování:-)Chtěla bych vynechat dopolední focení příprav, místo toho rovnou dopolední focení ženicha a nevěsty v přírodě , protože obřad máme až na 13:30.Celkem cca 8hodin práce. Koho šikovného doporučíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte na mé fotografie na web či sem na můj profil beremese. Jestli vás fotografie zaujmou, neváhejte mě kontaktovat. Termín mám volný. Sice jsem z Prahy, ale fotím po celé ČR. Osobně se můžeme potkat hned příští víkend. Kdy ve Zlíně fotím svatbu ;-) Mějte prima den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Také nemám se Zlínem problém :-) Mám asistenta k ruce a řidiče v jednom, samozřejmě v ceně. Moji práci včetně ceníku najdete na webu. S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, do Zlína nedaleko a také upřednostňuji přirozeně .-) Nabídku zasílám do zprávy...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tento den mám stále volno, takže pokud by jste měla zájem, rád Vám svatbu nafotím :-) S pozdravem M.Kubečka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín je aktuálně volný. Pokud budete mít zájem ráda se s vámi sejdu osobně. Ukázky najdete zde či na mém webu. S pozdravem Petra Jansová svatební - fotografka.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?