Menu Forum

Fotograf na svatbu 7.6.2014, Zlínsko

17. dub 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
izka1
Registrovala se 28. října 2013 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
izka1
Registrovala se 28. října 2013 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
 Dobrý den,
hledám fotografa na svatbu.Upřednosťnuji přirozené fotky i vystupováníemoticonChtěla bych vynechat dopolední focení příprav, místo toho rovnou dopolední focení ženicha a nevěsty v přírodě , protože obřad máme až na 13:30.Celkem cca 8hodin práce.
Koho šikovného doporučíte?
16. dub 2014 v 16:16  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty, ani odkazy na www na fotkách.”
16. dub 2014 ve 21:14 • kubeckam
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
16. dub 2014 ve 21:21 • snirertomas
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
20. dub 2014 ve 22:47 • rennflam
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

koukněte na mé fotografie na web či sem na můj profil beremese. Jestli vás fotografie zaujmou, neváhejte mě kontaktovat. Termín mám volný. Sice jsem z Prahy, ale fotím po celé ČR. Osobně se můžeme potkat hned příští víkend. Kdy ve Zlíně fotím svatbu emoticon

Mějte prima den, ZeZu
16. dub 2014 v 16:35  •  www.zezu.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Také nemám se Zlínem problém emoticon Mám asistenta k ruce a řidiče v jednom, samozřejmě v ceně. Moji práci včetně ceníku najdete na webu. S pozdravem, Vlaďka M.
16. dub 2014 v 18:50  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný, do Zlína nedaleko a také upřednostňuji přirozeně .-)
Nabídku zasílám do zprávy...
16. dub 2014 v 19:57  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, termín mám zatím volný.
17. dub 2014 ve 13:05  •  www.photosnirer.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

Foto a video - Region Ostrava
3
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

Foto a video - Region Ostrava
3
 Dobrý den,

v tento den mám stále volno, takže pokud by jste měla zájem, rád Vám svatbu nafotím emoticon

S pozdravem
M.Kubečka
17. dub 2014 ve 20:05  •  www.martinkubecka.cz/nabidka-svatby.html  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý večer, tento termín je aktuálně volný. Pokud budete mít zájem ráda se s vámi sejdu osobně. Ukázky najdete zde či na mém webu.
S pozdravem Petra Jansová svatební - fotografka.
17. dub 2014 ve 22:12  •  www.fotojansova.cz  •  To se mi líbí