Fotograf na svatbu 6.9.2014, Frýdek-Místek a okolí

Profilova fotka
Zdravím, 6.9.2014 jsme měli fotit svatbu, ale už nemůžeme. Chtěli bychom sehnat adekvátní náhradu. Napište pokud máte volno, případně i s odkazem na portfolio. Děkuji.w
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na můj web, termín mám volný. S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nakoukněte i ke mně na web či FB a v případě dotazů mne neváhejte kontaktovat :) Mějte se hezky Sonrisa
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný. Mou tvorbu si můžete prohlédnout zde na profilu, nebo na mém webu. R.D.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám volno... více na webu ne FB Fotosarofinova.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Pardubic, celý den fotím za 6000kč, nic dalšího neplatíte, výběr fotografií předávám na DVD do dvou týdnů. Více informací zašlu na požádání. Hezký den Tomáš Šnírer. Www.PhotoSnirer.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme také volný. Podívejte se i na naše stránky. Pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
@monaabaki Dovoluji si Vám taky nabidnout své služby. Jinak moje fotky a fotoknihy "naživo" si pak budete moci prohlednout na veletrhu Nevěsta příští víkend v Ostravě, kde budu jedním z vystavovatelů. Přeji hezké dny a svatební přípravy. Ján Senčák
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný a přijet není problém. Více fotek máme na facebooku nebo webu. Pokud se bude práce líbit, ozvěte se! Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím se :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, termín máme volný. David+Klaudie
Odpovědět
Článek se načítá
doporučuju marlinphoto (mají tady PRO profil) fotili svatbu nám a byli jsme spokojeni
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?