Fotograf na svatbu, 6.7.2019, Ostrava

Dobrý den, ráda bych zde našla fotografa na náš svatební den v termínu 6.7.2019. Někdo, kdo dělá krásné fotografie a měl by volný termín? Děkuji za případné reakce.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu, veškeré info najdete na webu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pridavam s volnym terminem. Vse potrebne naleznete na webu. Hezky den;)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se připojím s nabidkou. Do Ostravy to mám kousek :) Práce a ceník nalznete na mých webových stránkách. Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @luciesa :-) , gratuluji k zasnoubení a termín mám volný. Pokud se Vám bude líbit moje ukázka, napište a můžeme se domluvit. Působím Brno a okolí Opavy, z Opavy není problém dojet do Ostravy, to je kousek. Hezký den, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu. JM
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji krásný zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rád bych Vám nabídl své služby.:) Více informací klasicky najdete na mém webu, případně zde na kartě a úplně ideálně na mém telefonním čísle.:) Hezký den, Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a rád svatbu nafotím. Pro veškeré informace o mě prosím navštivte moje internetové stránky. Děkuji Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, mrkněte na web.. Soňa Goldová
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a jsem z Ostravy. Pokud vás moje portfolio zaujme, budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný a pokud se Vám moje fotky budou líbit, rád Vaši svatbu nafotím, víc informací zasílám do zpráv, hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Čas mám a krásné fotografie taky umím. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek z celé svatby nebo i další naleznete na mých webových stránkách. Budu se na vás těšit. Patrik :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?