Fotograf na svatbu, 6.6.2020, okres Břeclav/Hustopeče

Poptávka po fotografovi na můj svatební den který proběhne 6.6.2020 v okolí Hustopeč.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Rád přijedu a svatbu nafotím. Pokud se Vám budou moje fotky líbit, můžeme se domluvit. Veškeré informace najdete na mém webu. Jindřich Zetík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sezona 2020 se pomalu otevírá a rezervace na příští rok již přijímám. Odkaz na mé webové stránky naleznete hned pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud se vám bude má práce zamlouvat,rád váš svatební den nafotím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ s cenovou nabídkou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci. Su z Brna, do Hustopeci je to kousek a mohu pripadne doporucit i kolegu kameramana. Hezky den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Napíši vám i soukromou zprávičku. Prozatím se můžete klidně kouknout na web, na kterém najdete kompletní portfolio. Pokud vás má práce zaujme, tak stačí jen písnout. Budu se těšit Lukáš #fotkapronevestu
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, mohu přijet z Hodonína. Termín mám zatím volný. Budu ráda, když navštívíte mé webovky (odkaz je pod fotkami) a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád dorazím.
Odpovědět
Profilova fotka
@wittmanova Dobrý den, 6.6.2020 mám termín volný a svatbu rád nafotím. Více info za marc4foto@gmail.com, nebo na 734 201 675
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pridavam. Vse potrebne je k nalezeni na strankach;)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@wittmanova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme zrovna 15% SLEVU na balíčky focení pro rezervace 2020 ;-) Více informací a fotek naleznete na mém webu.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?