Fotograf na svatbu 4.7.2015 Benešovsko

25. bře 201517

Dobrý den. Sháníme fotografa na 4.7. 2015. Díky za nabídky.

• Dobrý den
    nabídku Vám posílám do soukromé pošty.
    S pozdravem Luboš Kos

• Dobrý den,
    máme volno a rádi za Vámi přijedeme. Více info najdete zde na našem profilu nebo na našich webovkách.
    Přejeme pohodový víkend.
    J+P Nejedlí

• @maruberu   Dobrý den, díky zrušení rezervace jiné nevěsty mám Váš termín opět volný. Posílám interní zprávičku. Petra 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,

také ještě máme volno. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva je pro nás samozřejmostí. Více z naší tvorby, fotobalíčky, termíny, ceny, všechno najdete na našem facebooku, případně webu (není tak aktuální). Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se 😉

Filip a Linda

• Dobrý den,

mám tento Váš termín ještě volný 😉

Přeji hezký den

Vratislav Jenšík

• Dobry den, taky schanim fotografa na 11.7.2015 jen okoli Benesov u Prahy. Chceme nafotit jen obrad a zacatek hostiny. Prace 2-3hodiny. Dejte rady prosim

• @petulaa99   Krásný den, posílám Vám interní zprávu, Váš termín mám opět volný (díky zrušení svatby jinou nevěstou). Petra

• @maruberu  Dobrý den nevěsto, Váš termín mám volný, budu ráda, pokud navštívíte můj web a případně se ozvete 🙂

• Hezký den,
    mohu nabídnout své služby...budu se na vás těšit.
    s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka

• Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Ceník naleznete na mém webu.

Hezký den
    René Volfík

• Dobrý den, termín mám volný 🙂

• @maruberu  

Dobrý den, také termín volný. Jsem z Prahy, mám to k vám kousek.

Hezký večer, ZeZu

• Dobrý den.
    Dovoluji si nabídnout své služby.
    Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu a v případě jakýchkoli dotazů pište! 🙂
    Přeji krásný den.
    Vojtěch Pavelčík

• Krásný den,

Vámi uvedený termínek máme volný, do zprávy Vám zasílám nabídku 🙂

• Dobrý den, máte již spoustu krásných nabídek. I já bych Vám ráda nabídla své služby. Mou předností je nenarušení obřadu, nevyumělkované a přirozené fotky, a pár překvapení 🙂
    Budu ráda, navštívíte-li můj profil a případně web, naleznete tam orientační ceník.

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Na Benešovsko bych si neúčtoval cestovné. Pokud se Vám bude moje práce líbit, tak se určitě domluvíme.

Hezký den, Martin Pokora

• Dobrý den, velmi rád budu fotograf vaší svatby.
    Tento termín mám volný.

S přáním krásného dne
    Karel

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsem fotografka z malé vesničky, jménem Nové Heřminovy.
    Mým ateliérem je příroda.

Fotím svatby, rodiny, děti, miminka...
    Vkusné a nepřehnané svatební fotografie od mladé vystudované fotografky z Prahy.
    Portrétní a svatební fotograf