Fotograf na svatbu 4.7.2015 Benešovsko

Dobrý den. Sháníme fotografa na 4.7. 2015. Díky za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nabídku Vám posílám do soukromé pošty. S pozdravem Luboš Kos
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme volno a rádi za Vámi přijedeme. Více info najdete zde na našem profilu nebo na našich webovkách. Přejeme pohodový víkend. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
@maruberu Dobrý den, díky zrušení rezervace jiné nevěsty mám Váš termín opět volný. Posílám interní zprávičku. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také ještě máme volno. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva je pro nás samozřejmostí. Více z naší tvorby, fotobalíčky, termíny, ceny, všechno najdete na našem facebooku, případně webu (není tak aktuální). Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám tento Váš termín ještě volný ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Dobry den, taky schanim fotografa na 11.7.2015 jen okoli Benesov u Prahy. Chceme nafotit jen obrad a zacatek hostiny. Prace 2-3hodiny. Dejte rady prosim
Odpovědět
Profilova fotka
@petulaa99 Krásný den, posílám Vám interní zprávu, Váš termín mám opět volný (díky zrušení svatby jinou nevěstou). Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@maruberu Dobrý den nevěsto, Váš termín mám volný, budu ráda, pokud navštívíte můj web a případně se ozvete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mohu nabídnout své služby...budu se na vás těšit. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Ceník naleznete na mém webu. Hezký den René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
@maruberu Dobrý den, také termín volný. Jsem z Prahy, mám to k vám kousek. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu a v případě jakýchkoli dotazů pište! :-) Přeji krásný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Vámi uvedený termínek máme volný, do zprávy Vám zasílám nabídku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte již spoustu krásných nabídek. I já bych Vám ráda nabídla své služby. Mou předností je nenarušení obřadu, nevyumělkované a přirozené fotky, a pár překvapení :) Budu ráda, navštívíte-li můj profil a případně web, naleznete tam orientační ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Na Benešovsko bych si neúčtoval cestovné. Pokud se Vám bude moje práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád budu fotograf vaší svatby. Tento termín mám volný. S přáním krásného dne Karel
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?