Fotograf na svatbu, 31.8.2019, Praha-východ

Profilova fotka
Dobrý den, shanim fotografa/fotografku na svatbu dne 31.8.2019. Pokud pracujete s někým kdo točí i videa a jste sehrani tak budu ráda. Svatba bude v Hotelu Lony ale rada bych foceni i příprav doma. Děkuji za nabídky Pavlína :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ráda bych vám nabídla zatím neobsazený termín. Ukázky práce i cenu najdete tady na profilu a na webu. Jsem z okolí a ráda nafotím váš velký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na 31.8.2019 jsem volná a jsem z Prahy. Další fotky a informace najdete na mém webu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mohu nabídnout foto i video (tedy jen jedno z toho). Kdyby má práce zaujala, s radostí se o některou z činností postarám :-). Zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hotel Lony máme za humny:) , jsme z Lysé nad Labem. Nabízíme foto a i video. Více informací posíláme do SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Přeji krásný večer, termín mám volný, jsem z Prahy a kompletní svatby fotím nejraději :-) Ráda se Vás ujmu. Mrkněte na webovky, ráda se domluvím na předsvatební schůzce. S pozdravem Veronika
Odpovědět
@pavlinaaaaa Dobrý den, váš termín mám zatím volný a proto bych vám ráda své fotografické služby. Další fotografie a podrobné ceníky naleznete na mém webu. Do zprávy Vám zasílám podrobnější informace. Děkuji. Přeji hezký den. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Více info posílám do zprávy
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Fotíme i točíme. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi! :-) Nabídku jsem Vám poslala v soukromé zprávě. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, budeme moc rádi, pokud navštívíte i naše webové stránky, kde naleznete kompletní portfolio i vše důležité. S přátelským pozdravem Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín se mi uvolnil, více informací najdete na webu. Dojezd do Prahy neni problem a nenavysi cenu celodenniho foceni. Pekny vecer Katka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se bude líbit moje ukázka, ráda Vám nafotím svatbu. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda vám svatbu nafotografuji :) Koukněte na mé stránky, kde najdete veškeré potřebné informace. Zdravím, Šárka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den tento termín mám stále volný. Na více fotek se můžete podívat na mé stránky. Jsem fotografem se zahraničními zkušenostmi nejen z kanadského Vancouveru, který kromě profesionálního volí i přátelský přístup, tak aby se během focení cítili všichni dobře. Ráda Vám zodpovím další otázky. Hodně štěstí se svatbou. Markéta
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?