Fotograf na svatbu, 31.8.2019, Liberec

Hledám fotografa na termín svatby 31.8.2019 - Liberec Oblastní galerii. Přibližně 6h- 10h. Chceme spíše momentky a pár fotek s rodinou, nechce příliš naaranžované fotky.. Děkuji za případné nabídky nebo doporučení:)! N.
Odpovědět
@nelapa Dobrý den, termín mám v tuto chvíli volný a tak bych Vám ráda své služby nabídla. Do zprávy Vám zasílám další podrobnosti. Fotografie pak naleznete na mém webu. Děkuji, přeji hezký den. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Pokud Vás oslovila moje ukázka, ráda Vám nafotím svatbu. Veškeré informace naleznete na mém webu. S pozdravem, Marcela Novotná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín mám volný a svatbu Vám rád nafotím. Posílám Vám zprávu do SZ. Přeji Vám hezký den. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Také se připojím s naším nabídkou emoticon Ceny svatebních balíčků a ukázky naší patnáctileté práce najdete na našem webu, nebo facebooku emoticon Klidné zařizování!
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, reportážní focení je moje parketa, termín mám zatím volný a ráda dojedu. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
@nelapa Dobrý den slečno N, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
@nelapa Dobrý den, jsem fotograf a rád budu součástí Vašeho dne a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. V příloze posílám ukázku mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Pro více informací mě neváhejte mě kontaktovat 😊
Odpovědět
Velmi děkuji za Vaše nabídky, fotografa/ku jsme již ke spolupráci vybrali.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?