Fotograf na svatbu, 31.8.2019, Kroměříž

Profilova fotka
Dobrý den, hledám fotografa na svatbu, která bude 31..8.2019 v Záhlinickém pivovaru. Předem děkuji za nabídky,
Odpovědět
Profilova fotka
Srdečně Vás zdravím Nikolko. Pokud hledáte fotografa, pro kterého je svatba o lidech, denní okolo nich a hlavně o Vás dvou, tak by se Vám má tvorba mohla líbit. Více fotek ze zákulisí naleznete na mém FB. Krasný den, Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste ještě nenašla fotografa pro Váš svatební den, tak Vám ho velmi ráda nafotím. Přikládám pár fotek a pokud se Vám budou líbit, neváhejte mě kontaktovat. Přeji krásný den, Dominika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásím volný termín a rád Vaši svatbu nafotím. Pro bližší informace o mě navštivte prosím mé internetové stránky. Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den přeji, 31.8. je má poslední volná letní sobota, ráda Vám vaši svatbu nafotím. Moji práci najdete zde pod mým profilem nebo na webových stránkách uvedených pod přiloženou fotografií. Budu ráda, když se ozvete :-) Petra Trbolová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přejihezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám bude líbit moje ukázka, napište a můžeme se nezávazně pobavit o Vašem svatebním dni. S pozdravem, Marcela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Váš termín mám volný a rád svatbu nafotím. Podívejte se prosím na mé internetové stránky. Jsem od Vás kousek, takže by to bylo bez dopravy. Ceník posílám do sz.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den i já bych se ráda připojila s nabídkou mých služeb :) Portoflio naleznete na zdejších stránkách nebo na webu. Ráda zodpovím jakékoliv otázky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda Vám svatbu nafotografuji, více info najdete na mém webu:) Zdravím, Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ve Váš svatební den mám volno. Pokud jste ještě nenašla svého fotografa, ráda se s Vámi domluvím.
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí .................................................................... web: www.originalfoto.cz mail: info@originalfoto.cz ....................................................................
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?