Fotograf na svatbu, 30.8.2019, Těrlicko

Zdravím, Obracím se na Vás s dotazem ohledně fotografa/ky na 30.8.2019 v hotelu Grunt no. 135 v Těrlicku, neznáte někoho šikovného? Moc děkuji za reakce :) Dasa
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš ​
Odpovědět
Profilova fotka
@dasa3008 Dobrý den Dašo, nevím, jestli jsem dostatečně šikovný, ale vím, že Váš termín mám prozatím volný a v Gruntu no. 135 jsem už fotil několik svateb. V případě zájmu, budu rád, pokud byste si našla čas a podívala se na mojí tvorbu. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na Gruntu jsem velmi často. Fotky mám na FB i webu. Termín je k dispozici. Pokud budete mít zájem, tak napište. Děkuji a pěkné oslavy konce roku. Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme:) Více informací posíláme do SZ. S pozddravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@dasa3008 Dobrý den, termín mám volný a svatbu moc ráda nafotím. Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
@dasa3008 Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný a pokud se Vám bude moje práce líbit, rád Váš svatební den nafotím. Více informací včetně ceníku zasílám do zpráv. Přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych se připojila s nabídkou. Informace a portfolio prací najdete na mých webových stránkách. :) Hezký den, Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda Vám Váš den vyfotím :)
Odpovědět
Hezký večer, moc děkuji všem za reakce :) bude chvilku trvat než se vším proberu, ale určitě dám tady vědět. Klidně ještě můžete vkládat své nabídky. Přeji krásný zbytek roku 2018 a ať se všem daří v roce 2019 :) Dáša
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný :) S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Pro bližší informace o mě navštivte prosím mé internetové stránky. Děkuji Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na Gruntu jsem také fotil již mnohokrát a na fotky se můžete podívat ne mém webu či FB. Jestli byste měla zájem, můžeme se i osobně sejít :). Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji pěkný den, velice ráda Vaši svatbu nafotím, v tomto termínu mám volno. Pokud by jste měli zájem, mrkněte na moje webové stránky pro více informací. Není problém se na čemkoliv domluvit. Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím vysokou kvalitu, která nepřekročí 12 000 kč za 12 hodin fotografování, 300-350 ks upravených fotek na flash, tisk 30ks lesklých, nebo matných fotografií 13x18 cm + krátké video. Mám i levnější varianty od 6 000 kč. Jezdíme ve dvou, já a asistentka asi do 200km od Uherského Hradiště. Fotím Nikonem D850 + špičkové objektivy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! šikovných jich znám spousty, ale nejradši bych Vaši svatbu fotil sám. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
váš termín máme ešte voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás počas celého januára máme aj novoročné zľavy na svadobné fotenie poslala som vám aj súkromnú správu
Odpovědět
Dobrý večer, moc všem děkuji za nabídky, fotograf je již vybrán... :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?