Fotograf na svatbu 30. 7. 2016 - Chrudim / Pardubice

Dobrý den, sháníme fotografa na svatbu 30. 7. 2016 u Chrudimi na obřad, foto po obřadu a maximálně ještě oběd. Vše bude na jednom místě. Děkuji za tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem sz. Info na webu. Pavel Dufek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný posílám SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný, dojezd není problém., portfólio u mě na webu. S pozdravem Míra Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam zatim volny :-) Jsem z Hradce Kralove. Predsvatebni schuzka je samozrejmosti ;-) Hezky den Matej Sladek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste si prosím prohlédnout i mojí prezentaci, třeba vás styl zaujme. Termín mám zatím volný. Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu mám volno a dovolím si nabídnout Vám své služby. Bude mi potěšením zachytit radostné okamžiky Vaší svatby. Podívejte se na můj profil zde na Beremese, nebo navštivte můj web. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Jsem sice z Brna, ale nemusíte se bát - cestovné nyní neúčtuji :) Nabídku zasílám zprávou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby svatebního fotografa. Do Chrudimi to mám kousek a termín mám zatím volný. Do zpráv Vám pošlu podrobné informace. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?