Fotograf na svatbu 29.6.2019 v Poděbradech

Vážení, hledám fotografa pro naši svatbu, která bude 29.6.2019 v Poděbradech. Moc děkuji za pomoc.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volný termín. Podívejte se na mé stránky, hezký den Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Pokud jste ještě nesehnala svatebního fotografa, dovoluji si Vám zaslat svou nabídku ve zprávě. Ráda fotím přirozené snímky, v příjemné přátelské atmosféře. Případně se budu těšit na vaši odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda vás vyfotím :) Napište mi a na všem se domluvíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, portfolio najdete na webu.. Pěkný večer, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Mám volno a mohu Vám svatbu nafotit. V Poděbradech jsem již několik svateb dokumentoval. Pokud se Vám fotky v galerii líbí a máte zájem o další informace, kontaktujte mě. Přeji hezký den. Zd. Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
@mishuvacek Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Do zprávy Vám zasílám podrobnější informace. Přeji hezký zbytek večera. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký večer, tento termín mám volný, ráda Vaši svatbu nafotím. Mrkněte na mé webovky a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a ráda vám nabídnu své služby. S cenou se vejdeme pohodlně a fotky dostanete v krátkém termínu. Budu ráda, když si prohlédnete i moje další fotky na webu i na FB stránce proklikem.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?