Fotograf na svatbu 29.6.2019, Třebíč a Jihlava

Dobrý den, hledám fotografa na svatbu 29.6.2019. Diky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám svoji nabídku do soukromé zprávy. V případě zájmu se můžete podívat na mé stránky . Přeji Vám krásný den. S pozdravem Roman Branda
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, portfolio najdete na webu.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla své služby. Cenovou nabídku i ukázky tvorby najdete na profilu a na webu. Pokud máte jakékoliv dotazy, napište mi zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu, mám v tomto termínu volno :) V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat :) Pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@dannielaa Dobrý den, termín mám zatím volný a rád Vám zachytím okamžiky svatebního dne. Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
@dannielaa Dobrý den, moc rádi přijedeme – Jihlavsko, to je pro mě návrat domů. :-) Podrobnosti Vám posílám v soukromé zprávě. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný, takže pokud vás moje portfolio zaujme, svatbu ráda vyfotím. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na mé stránky, nebo fb a případně napište :) Zdravím, Šárka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?