Fotograf na svatbu - 29.6.2019 - Brněnsko

Dobrý den, hledám fotografa na svatbu na 29.6.2019 v okolí Brna. Prosím o nabídky vč. nacenění. Díky VD
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný a rád Vaši svatbu nafotím. Podívejte se prosím na mé webové stránky, kde naleznete veškeré informace včetně ceníku. Dopravu do Brna si neúčtuji. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Jsme z Brna (fotíme ale v rámci celé ČR). Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, ceník, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, velice rád Vám svatbu nafotím :-) Nabídku Vám zašlu do zprávy. V případě, že Vás fotky a ceník zaujme budu velice rád když mne kontaktujete. Více fotek naleznete zde na profilu a nebo na mé facebookové stránce.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. S pozdravem Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím @deli_289 pokud se vám bude líbit moje práce dejte vědět. Více posílám do soukromé zprávy. Méjte se Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @deli_289 rádi přijedeme. Více informací včetně cen najdete na našem webu. S pozdravem Iva a Luboš @deli_289
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Veškeré potřebné informace najdete na webových stránkách. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a moc ráda přijedu Vám svatbu nafotit. Více info zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Váš svatební den nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, pokud by se Vám můj styl líbil, pak mi napište a můžeme se domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@deli_289 Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se :) Hezký den Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@deli_289 Ano, jsem tu pro vás :) Nabídku posílám do zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
@deli_289
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jestli Vám moje práce zaujme, napište S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych vyfotil Váš svatební den. Napsal jsem Vám správu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Velmi rád za Vámi přijedu a nafotím Váš výjimečný den. Více ukázek mé práce najdete na mém profilu a webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, věnujeme se jak FOTO tak VIDEO produkci. Po dohodě fotky do týdne, video do 2 týdnů. Možnost i expres foto malé ochutnávky do 24 hod. Pokud máte rádi pohodový přístup a možnost dořešit cenu individuálně na míru, pak určitě napište a třeba najdeme společnou cestu. Hezký den Tým AMAKA manželé Adamcovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Cena za celodenné fotenie je iba 8 tis Kč. Budem veľmi rád, keď si ma vyberiete. Viac info a fotiek na mojom profile. Prajem vám pekný deň. Tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?