Fotograf na svatbu 29.5.2021 Bzenec

Profilova fotka
Hledáme fotografa na lesní svatbu v Bzenci v termínu 29.5.2021. Nejlépe i s kameramanem (není podmínkou).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje tvorba, ráda přijedu a nafotím :) S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyna_jakubcova Zdravím Kristýno, Vaše datum mám volné. Rád přijedu. Více posílám do SZ
Odpovědět
Dobrý den, termín mám stejně jako kameraman volný a pokud se Vám bude líbit naše práce, rádi přijedeme a Vaši svatbu natočíme a nafotíme. Více informací jsem zaslal do zpráv, přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Moc rád budu přitom:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Rád Vám pomůžu s focením. Prosím koukněte na moji práci a když se zalíbí, můžeme se potkat na předsvatebním focení nebo osobní schůzce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer Kristýnko, moc ráda vám vaši svatbu vyfotím, termín mám ještě neobsazený. Nějaké informace naleznete na mém webu, základní informace zasílám ve zprávě :-) Pokud Vás má práce osloví, budu ráda Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, lesní svatbu ano prosím! :-) Mrkněte i ke mně na stránky, třeba Vás moje práce zaujme. Hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Hezký den!! Moc ráda vám svatb nafotím - napišme si! Video moc ráda doporučím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte i ke mně na web. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyna_jakubcova Milá nevěsto, mohu přijet z Hodonína. Součástí mých služeb je také foto / video z dronu :) Pokud se bude moje práce líbit, napište mi zprávičku a domluvíme termín předsvatební schůzky. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyna_jakubcova Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ s nabídkou :) S pozdravem Michal Studený
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, jsme manželský pár , já fotím a manžel natáčí 😉 Váš termínek máme volný. Veškeré informace najdete na našem webu. Rádi zodpovíme další dotazy . Monča a Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín mám volný, a moc rád Vám svatbu nafotím! 🙂 Fotky ze svateb najdete na mém profilu, popř. se můžete mrknout na tuto stránku ( https://brodik.pixieset.com/), kde se jich taky pár ukrývá. Těším se na Vaši zprávu a případnou budoucí spolupráci 🙂 Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyna_jakubcova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Juu, lesní svatbu bych fotila moc ráda :). Budu ráda, když se ozvete! Klára
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Kristýno 🙂 Moc ráda Vám Vaši svatbu nafotím. 🙂 Pěkný den, Míša.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, lesy u Bzence jsou překrásné a rád se o focení postarám, zaujme-li vás má nabídka (vizte web). Termín mám zatím volný a kameramana mohu pomoci sehnat :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@kristyna_jakubcova Dobrý den, tento termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách emoticon Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky https://az-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujalo moje portfolio, rád Vaší svatbu nafotím. Můžete se mrknout i na web, kde mám rozepsané cenové balíčky i s průběhem naší spolupráce🙂. S pozdravem, Oliver Beneš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme moje portfolio, ozvěte se. Termín mám volný a ráda přijedu.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyna_jakubcova Dobrý den slečno Kristýno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?