Fotograf na svatbu 28.7.2018 - Statek Heroutice u Neveklova

Dobrý den, Sháníme fotografa/fotografku na termín 28.7.2018. Obřad začíná cca. od 15:00. Foto novomanželů bychom rádi nafotili ještě před samotným obřadem. Děkuji, Čermák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pane Čermák, termín máme zatím volný . Jsme z Prahy, Neveklov je kousek. Pokud Vás fotografie zaujmou, ráda zodpovím více informací. Na webových stránkách najdete ceník+ svatební balíčky. Pokud Vám časově nebude žádný vyhovovat, domluvíme se na určitém počtu hodin. Přeji krásný den, Lenka Smrčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám také volný. Všechny potřebné informace naleznete na mých stránkách. Budu se těšit na případné setkání! S pozdravem Gabriela Ksandrová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré odpoledne, my bychom moc rádi Váš den nafotili. Nabídku jsem Vám už poslala v soukromé zprávě. S přáním pěkných svátků Alice Hekrdlová
Odpovědět
Dobrý den :) Moc ráda se s váma domluvím! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám. Kdyžtak koukněte ke mě na web.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Vámi požadovaný termín mám ještě volný a budu rád fotit Váš velký den.:) Více informací naleznete na mém webu a pokud Vás zaujme i má práce, budu rád, když napíšete.:) S pozdravem Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla zatím volný termín.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
@marekcermak Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Buďte zdrav ženichu, bude mi potěšením fotit v tomto kraji. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Stále ještě nemáte fotografa, který by nafotil Váš svatební den? Chcete mít na své svatbě někoho, kdo má cit pro zachycení těch nejkrásnějších okamžiků? Očekáváte kvalitu a profesionální služby? AZ-fotosluzby.eu jsou Vám k dispozici - společně se postaráme o to, že Váš den bude tím nejkouzelnějším ve Vašem životě a všechny důležité okamžiky budete mít věrně zachycené na fotografiích. V rámci našich cenových balíčků si můžete vybrat takový, který pro Vás bude ideální. Nabízíme i balíček Individual, ve kterém si můžete dle potřeb, představ a rozpočtu libovolně navolit požadované služby. Rádi zachováme kouzelnou památku na Váš svatební den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud stále hledáte, budu ráda pokud se podíváte na mou práci :) Hezký víkend, K.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?