Menu Forum

Fotograf na svatbu 28.6.2014 Havířov

14. kvě 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
smudlato
1
Registrovala se 6. října 2013 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků.
  • Svatba byla 28. června 2014
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
smudlato
1
Registrovala se 6. října 2013 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků.
  • Svatba byla 28. června 2014
    Region Karviná
 Dobrý den, na poslední chvíli nám vypadla fotografka, kterou jsme měli domluvenou. Má ještě nějak fotograf tento termín volný?? Díky moc..
13. kvě 2014 ve 21:25  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobrý den,
máme volno. Mrkněte k nám na stránky, jestli se Vám budou fotky líbit, tak se klidně ozvětě;)

Pěkný večer přejí
J+P Nejedlí
13. kvě 2014 ve 21:30  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Váš termín máme volný a rádi Vaši svatbu nafotíme.
Pro bližší informace o nás se prosím podívejte na naše internetové stránky, jejichž odkaz naleznete níže.

Hezký den

Martin Hnátek
13. kvě 2014 ve 22:48  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@smudlato Dobrý den, zkuste fotografy přímo z Havířova Radim Sládek nebo Radim Remiáš. Trochu dále, přesto skvělý fotograf Ryszard Perzynski. Pěkný zbytek dne. emoticon Martin Lysek
14. kvě 2014 ve 14:07  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 doporučuju marlinphoto, fotili svatbu nám a byli jsme moc spokojeni
14. kvě 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

Dobrý den, 28. je můj poslední volný červnový termín. Tak se mrkněte do galerie. Podrobnosti až později, pokud Vás budou fotky bavit.
Mějte se hezky
David
14. kvě 2014 v 19:55  •  davidkorsa.blogspot.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí