Fotograf na svatbu 27.8.2016 na zámku Kačina

Dobrý den, hledáme fotografa,který by nám fotil svatbu. Představu mám, že by fotil už i přípravy ve svatební den a zůstal s námi cca do 20-21 hodin. Hostinu a večerní párty máme v myslivně v Sokolči. Hledáme hlavně fotografa, který bude kreativní. Nelíbí se nám fotky, kde svatebčané jen stojí atd. Jsme mladý pár a chceme něco bláznivějšího :) Hostů budeme mít cca 100 a chtěli bychom, aby si fotograf sám uměl zorganizovat tak velkou skupinu lidí na focení. Předem děkujeme za posílání Vašich nabídek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Hezký den S pozdravem Robin P.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, i ja bych rada pripojila nabidku na foceni, budu rada, kdyz si prohlednete muj profil, popr. webove stranky. S pozdravem Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si připojit vzorek fotografií a bližší informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den ano velice ráda vás vyfotím. Mrkněte prosím na stránky. Shlédněte především klipy, kde jsou ucelené jednotlivé svatby. Podle mne je to vodítko, jak fotograf fotí. Přeji pěkný den Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já nabídnu mé služby, pokud se Vám bude moje portfolio na webu líbit tak se s Vámi rád domluvím na focení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám má práce bude líbit a ceník zaujme, rád budu Vaším fotografem. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
@andreacihakova Dobrý den, termín mám i já volný. Velké svatby miluju. Koukněte i ke mě na web, na mé fotografie. Pokud vás zaujmou, ozvěte se :-) Hezký den, Zuzka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám rád nabídnu své služby. Posílám sz ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávu. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. :) Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se přidávám k nabídce fotografování. Mou předností je rychlost, nenarušování obřadu a samozřejmě nevyumělkované fotografie :) Smlouva samozřejmostí. Budu ráda, navštívíte-li můj profil a web, kde naleznete orientační ceník a ukázkové fotografie. Přeji šťastnou ruku při volbě fotografa.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín je prozatím neobsazený. Stránky s portfoliem i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a fotoautomat s rychlým tiskem Fotobot, nejlepší zábavu pro vaše svatebčany, pro sto lidí je to jako dělané....posílám několik fotek z Kačiny Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
krásný den, ráda bcyh Vám nabídla své služby, tento termín mám ještě volný. Budu ráda, pokud se podíváte na mé webové stránky a FB, pokud budete mít jakýkoliv dotaz , přání , či by Vám nevyhovoval žádný předepsaný balíček, neváhejte se mi ozvat!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry večer, Váš terminek mám aktuálně volný. Pokud Vás má prace zaujala napiste, domluvíme si osobní schůzku a doladime Vaši představu ;) Přeji klidné přípravy a maximalně pohodový svatební den. S přátelským pozdravem Blahová
Odpovědět
Všichni nabízejí své služby, tak já Ti někoho doporučím :-). Mě zaujaly fotky i chování a projev během svatebního dne fotografa Vojty Hurycha (www.jinykafe.cz). Loni fotil svatbu bráchy, letos jsem si ho zajistila i na tu svoji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím se Vám s volným termínem. Bláznivější fotky a 100 lidí bude super. Lukáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?