Fotograf na svatbu, 27. 6. 2020, kousek od Brandýsa

Dobrý den, poptáváme s přítelem fotografa na celodenní focení (rád bych měla nafocené už přípravy). Preferujeme nestrojený, nearanžovaný styl. Prosím o vaše nabídky (ideálně rovnou s uvedením nabízené ceny). Děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám ještě volný, ráda nabídnu svatební focení. Napíši Vám více ve zprávě a pěkný den Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se postavíme do fronty :) Ukázky práce a svatební balíčky najdete na našem webu a facebooku. Pohodové zařizování :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, kdyztak muzete kouknout i na moje stranky, kde naleznete vse potrebne - jak vice fotek, cenu tak si muzete precist i "recenze" a udelat si celkovy obrazek. Nic nearanzuji a fotim den tak jak je:) Pokud byste chtela, mohu doposlat aktualnejsi svatby, ktere nejsou zatim na webu. Hezky den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme místní a rádi vyfotíme Váš svatební den. Bližší info jsem Vám zaslal do zprávy. Hezký den, Honza Watzek
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párový předsvatební focení zdarma, je u nás taky možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
@deniska4488 Dobrý den, my moc rádi přijedeme a na aranžování nás moc neužije. :-) Ceník máme zveřejněný na stránkách. Budeme mít radost, když se nám ozvete. :-) Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Ceník , portfolio a informace naleznete na mém webu a nebo profilu. V případě zájmu či dotazů mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na případnou spolupráci :-) Přeji krásný den, Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, i já se s dovolením připojím s nabídkou. Termín mám volný a moc ráda dojedu. Reportážní styl s minimálními retušemi a realistickými výslednými fotkami, toť můj styl. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat Veronika
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@deniska4488 Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, moc rád Vám nabídnu svoje služby :) Přeji krásný zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, mohu Vám být k dispozici. Hezký den S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Napíši vám i soukromou zprávičku. Prozatím se můžete klidně kouknout na web, na kterém najdete kompletní portfolio. Pokud vás má práce zaujme, tak stačí jen písnout. Budu se těšit Lukáš #fotkapronevestu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád svatbu nafotím. Zaměřuji se na emoce a přirozenost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@deniska4488 Dobrý den, 27.6.2020 mám termín volný a svatbu rád nafotím. Více info za marc4foto@gmail.com, nebo na 734 201 675
Odpovědět
Profilova fotka
@deniska4488 Dobrý den slečno Denisko, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 10 tis., kratšie fotenie po dohode za nižšiu cenu. Prajem pevné nervy s prípravami svadby. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den! :) Jsem svatební fotografka, momentálně žiji v Indii a svatby fotím po celém světě. Na květen a červen přijíždím fotit svatby do ČR, proto si doplňuji volné termíny. Fotím pouze celý svatební den (příběh). Cena za celodenní focení se pohybuje okolo 15000 Kč. K dispozici mám i fotokoutek. Kontaktujte mne, prosím, na email a určitě se domluvíme. Budu se těšit! Anna
Odpovědět
Profilova fotka
@deniska4488 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?