Fotograf na svatbu, 27.4. 2019, Valtice

Ahoj holky, jdu asi pozdě pro radu. Jsme z Brna, svatba ve Valticích 27.4. 2019. Máte tip na dobrého fotografa? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i mé služby. Termín mám zatím volný a do Valtic rád přijedu. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl mé práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Popravdě vůbec nechápu, že tu nemáte milion reakcí :D Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také ráda nabídnu své služby - více informací jsem Vám odeslala do soukromé zprávy. Budu se těšit na případnou další zprávu od Vás. Terka
Odpovědět
Profilova fotka
@catmom Přeji krásný den, váš termín mám ještě volný, tak přikládám ceník a více naleznete na webu v odkazu pod příspěvkem :) Budu se případně těšit, Pavla ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek z celé svatby nebo i další naleznete na mých webových stránkách. Budu se na vás těšit. Patrik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 27.4. mám zatím volný a mé portfolio najdete na webu :-) Jsem z Prahy.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?