Fotograf na svatbu 26.7.2014

Profilova fotka
Dobrý den,hledám fotografa na svou svatbu, v terminu 26.7.2014.Měla jsem fotografa zařízeného ale neprofesionálně mě vyškrkl a ja teď nevím co dělat
Odpovědět
Profilova fotka
@hanka3054 Dobrý den, to je tedy velmi neprofesionální chování. Možná bych to nazval ještě jinak, ale taková slova tu jsou určitě zakázaná. Nezoufejte, myslím si že máte velkou šanci tady na beremese nějakého sehnat, jakmile se dostanu k počítači, tak se Vám optám u mých známých a zašlu do zpráv. .-) Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
@yourlifevideo moc Vám děkuji za povzbuzení,je snad něco špatného chtít po člověku kterého neznáte vidět jaho práci,nechtěla jsem to zadarmo, a on se zachová takto.je možná dobře že se vybarvil teď než aby mi zkazil celou svatbu.moc Vám Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám svatbu nafotíme. Tento termín máme shodou okolností ještě volný. Fotíme společně s manželkou jako 2 fotografové. Pro bližší informace o nás a naší tvorbě navštivte prosím naše internetové stránky, kde rovněž naleznete i kontakt. Přeji hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
@hanka3054 Od člověka, který přistupuje k jakékoliv službě profesionálně, automaticky dostanete nabídnutou smlouvu o dílo, aby byl termín závazný pro obě strany s přednostní osobní schůzkou. Aby se toto riziko nepředvídaných událostí snížilo. ;-) Stane se, že člověk takto narazí. Myslím si, že Váš nový fotograf, bude daleko schopnější. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marlinphoto moc děkuji za Vaši nabídku,teď jsem v práci ale jakmile se dostanu domů ukaži Vaši nabídku příteli a ozvu se co nejdříve,Jsem ráda že se najdou poctiví lidé co ostatním pomůžou.Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bohužel ve všech oborech se najdou čené ovce :-( termín mám ještě volný. Pokud budeet chtít, podívejte se na web. Jen jste nenapsala, kde by se svatba případně konala? Děkuji a příjemný víkend M.Krusberský
Odpovědět
Profilova fotka
Můj poslední volný červencový termín je Vám k dispozici...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,termín 26. 7. 2014 mám volný, pokud se Vám moje práce bude líbit, ozvěte se... Přeji pěkný večer, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také máme volno. Kdyby se Vám náš styl práce líbil (více fotek je na facebooku, případně webu), ozvěte se! ;) Fotíme ve dvou, stíháme vše :) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nakonec mám tento termín také volný. Je nás tu dost, určitě si vyberete. Za sebe - pokud se dohodneme, zcela jistě se mnou můžete počítat ;) Myslím, že se nemusíte bát dát všem vědět, kdo ten fotograf byl, aby si to další nevěsty příště rozmysleli. Mějte se hezky. David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám tento termín volný, takže v případě zájmu jsem k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky :) Vas termin mame jeste volny ...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, fotíme ve dvou a Váš termín máme zatím volný. Můžete se mrknout k nám na stránky a jestli budete mít zájem, napište. Pěkný den přejí J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín svadby máme voľný a radi Vám zvečníme najkrajší deň najlepšie ako budeme vedieť :-) Viac ukážok máme na web stránkach. Fotíme vo dvojici a na svadby vyrážame z Brna kdekoľvek po ČR. Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně jak bylo řečeno, profík dáva smlouvu, pokud ne, už je něco špatně. Pro více ukázek web:) S pozdravem Iva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím také neobsazen. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Doporučuju Marlinphoto fotili svatnu nám a byli jsme moc spokojeni. Jsou to nejen profesionálové, ale taky milí fajn lidé
Odpovědět
Profilova fotka
nepíšete, kde svatbu budete mít, pokud by to bylo někde na Moravě, tak bych nějaké tipy měla, pokud už nemáte vybráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanka3054 Upřesněte prosím lokalitu. Termín máme volný. Více na našem webu. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Váš termín se mi uvolnil, pokud byste měla zájem, zkoukněte moje webovky nebo profil zde na beremese a zaujme-li Vás moje práce, ráda Vaši svatbu nafotím!
Odpovědět
Profilova fotka
i já Vám mohu nabídnout své služby. Budu ráda, když nahlédnete na můj profil nebo webové stránky. V případě, že Vás moje práce zaujme, ozvěte se a domluvíme se. Váš termín mám zatím volný.Lída Černá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si Vám nabídnout i své služby. Jsem sice z Prahy, ale není problém kamkoliv dojet. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě dohodneme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám tento termín volný. Podívejte se na moji cenu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,termín 26. 7. 2014 mám volný, pokud se Vám moje práce bude líbit, ozvěte se... Přeji krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Mám čas :-) a stále ještě za dobrou cenu :-)
Odpovědět
Také mám tip-Silvie Haráková na facebooku
Odpovědět
Doporučuji Michala Krusberského, mrkněte do mého profilu na svatební album, z fotek jsme totálně nadšení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také volno pokud se vám má práce bude líbit :) Hezký den Lucie M ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvedený termín máme zatím volný, podívejte se na náš profil nebo webové stránky, rádi nabídneme naše služby
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?