Menu Forum

Fotograf na svatbu 26.7.2014

1. črc 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
hanka3054 (27 r.)
7
Registrovala se 6. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Má 5 přátel. Frýdek, Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 26. července 2014
    Frýdek, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
hanka3054 (27 r.)
7
Registrovala se 6. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Má 5 přátel. Frýdek, Region Frýdek-Místek.
 Dobrý den,hledám fotografa na svou svatbu, v terminu 26.7.2014.Měla jsem fotografa zařízeného ale neprofesionálně mě vyškrkl a ja teď nevím co dělat
10. kvě 2014 v 17:45  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
Martin Lysek PRO

29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@hanka3054 Dobrý den, to je tedy velmi neprofesionální chování. Možná bych to nazval ještě jinak, ale taková slova tu jsou určitě zakázaná. Nezoufejte, myslím si že máte velkou šanci tady na beremese nějakého sehnat, jakmile se dostanu k počítači, tak se Vám optám u mých známých a zašlu do zpráv. .-) Martin Lysek
10. kvě 2014 v 17:59  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanka3054 (27 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
hanka3054 (27 r.)
7
 @yourlifevideo moc Vám děkuji za povzbuzení,je snad něco špatného chtít po člověku kterého neznáte vidět jaho práci,nechtěla jsem to zadarmo, a on se zachová takto.je možná dobře že se vybarvil teď než aby mi zkazil celou svatbu.moc Vám Děkuji
10. kvě 2014 v 18:15  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
rádi Vám svatbu nafotíme. Tento termín máme shodou okolností ještě volný.
Fotíme společně s manželkou jako 2 fotografové.

Pro bližší informace o nás a naší tvorbě navštivte prosím naše internetové stránky, kde rovněž naleznete i kontakt.

Přeji hezký den

Martin Hnátek | MarLin Photography
10. kvě 2014 v 18:25  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
Martin Lysek PRO

29

(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
Martin Lysek PRO

29

(Před 2 lety)

@hanka3054 Od člověka, který přistupuje k jakékoliv službě profesionálně, automaticky dostanete nabídnutou smlouvu o dílo, aby byl termín závazný pro obě strany s přednostní osobní schůzkou. Aby se toto riziko nepředvídaných událostí snížilo. emoticon

Stane se, že člověk takto narazí. Myslím si, že Váš nový fotograf, bude daleko schopnější. emoticon
10. kvě 2014 v 18:28  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanka3054 (27 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
hanka3054 (27 r.)
7
 @marlinphoto moc děkuji za Vaši nabídku,teď jsem v práci ale jakmile se dostanu domů ukaži Vaši nabídku příteli a ozvu se co nejdříve,Jsem ráda že se najdou poctiví lidé co ostatním pomůžou.Děkuji
10. kvě 2014 v 18:35  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, bohužel ve všech oborech se najdou čené ovce emoticon termín mám ještě volný. Pokud budeet chtít, podívejte se na web. Jen jste nenapsala, kde by se svatba případně konala?

Děkuji a příjemný víkend
M.Krusberský
10. kvě 2014 v 18:44  •  www.michalkrusbersky.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

Foto a video - Region Praha
45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Můj poslední volný červencový termín je Vám k dispozici...emoticon
10. kvě 2014 v 18:57  •  www.khiria.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,termín 26. 7. 2014 mám volný, pokud se Vám moje práce bude líbit, ozvěte se...
Přeji pěkný večer, Soňa Goldová
10. kvě 2014 ve 20:43  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

také máme volno. Kdyby se Vám náš styl práce líbil (více fotek je na facebooku, případně webu), ozvěte se! ;) Fotíme ve dvou, stíháme vše emoticon

Filip a Linda
10. kvě 2014 ve 21:14  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

Foto a video - Region Brno
4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

Dobrý den, nakonec mám tento termín také volný. Je nás tu dost, určitě si vyberete. Za sebe - pokud se dohodneme, zcela jistě se mnou můžete počítat ;) Myslím, že se nemusíte bát dát všem vědět, kdo ten fotograf byl, aby si to další nevěsty příště rozmysleli.
Mějte se hezky.
David
11. kvě 2014 v 08:09  •  davidkorsa.blogspot.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, také mám tento termín volný, takže v případě zájmu jsem k dispozici emoticon
11. kvě 2014 v 10:23  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky emoticon Vas termin mame jeste volny ...
11. kvě 2014 v 11:44  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobrý den, fotíme ve dvou a Váš termín máme zatím volný. Můžete se mrknout k nám na stránky a jestli budete mít zájem, napište.
Pěkný den přejí
J+P Nejedlí
11. kvě 2014 v 11:49  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý deň, Váš termín svadby máme voľný a radi Vám zvečníme najkrajší deň najlepšie ako budeme vedieť emoticon Viac ukážok máme na web stránkach. Fotíme vo dvojici a na svadby vyrážame z Brna kdekoľvek po ČR.
Zdravia Lucia a Marek
11. kvě 2014 ve 13:21  •  www.keridafoto.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iva_mazgutova_profi_fotograf (28 r.)
Iva Mažgútová profesionální fotograf
Iva Mažgútová PRO

30

“Pokud máte zájem i o video nabízíme výhodné balíčky v kombinaci s kameramanem. Ukázka zde: https://www.dropbox.com/sh/rzo0ym9c4xrgf7v/AACEoNsoN1paC5YgTO_8uXwNa?dl=0&preview=R%26T+Wedding.mp4 :)”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
iva_mazgutova_profi_fotograf (28 r.)
Iva Mažgútová profesionální fotograf
Iva Mažgútová PRO

30

“Pokud máte zájem i o video nabízíme výhodné balíčky v kombinaci s kameramanem. Ukázka zde: https://www.dropbox.com/sh/rzo0ym9c4xrgf7v/AACEoNsoN1paC5YgTO_8uXwNa?dl=0&preview=R%26T+Wedding.mp4 :)”
(Před 1 měsícem)

Přesně jak bylo řečeno, profík dáva smlouvu, pokud ne, už je něco špatně. Pro více ukázek webemoticon S pozdravem Iva
11. kvě 2014 v 17:52  •  www.say-chees.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

Váš termín mám zatím také neobsazen.

Jakub Horák - VyfoťMě
11. kvě 2014 ve 20:16  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 Doporučuju Marlinphoto fotili svatnu nám a byli jsme moc spokojeni. Jsou to nejen profesionálové, ale taky milí fajn lidé
11. kvě 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitka0905
2
Registrovala se 4. února 2014 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
  • Svatba byla 9. května 2014
    Bouzov/Olomouc, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
jitka0905
2
Registrovala se 4. února 2014 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
  • Svatba byla 9. května 2014
    Bouzov/Olomouc, Česká republika
 nepíšete, kde svatbu budete mít, pokud by to bylo někde na Moravě, tak bych nějaké tipy měla, pokud už nemáte vybráno emoticon
12. kvě 2014 v 07:18  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

@hanka3054 Upřesněte prosím lokalitu. Termín máme volný. Více na našem webu. Hezký den
12. kvě 2014 v 18:23  •  www.fotosvoboda.cz/svatby-svatebni-fotograf-tisnov-brno/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotorande
Vaše svatební FOTORANDE...
Zuzana Kudějová PRO

Foto a video - Region Plzeň
3

“Dobrý den, jsem na BEREMESE nová a tak bych se ráda představila. Jsem (nejen) svatební fotografka a ráda Vám nabídnu své služby! Působím převážně v Plzni, ale dojet kamkoli po republice není problém!!! Při domlouvání svatebního focení upřednostňuji nezávaznou informační schůzku, protože je podle mě důležité, aby si fotograf a ženich s nevěstou "sedli", jedině tak mohou mít Vaše fotky”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotorande
Vaše svatební FOTORANDE...
Zuzana Kudějová PRO

Foto a video - Region Plzeň
3

“Dobrý den, jsem na BEREMESE nová a tak bych se ráda představila. Jsem (nejen) svatební fotografka a ráda Vám nabídnu své služby! Působím převážně v Plzni, ale dojet kamkoli po republice není problém!!! Při domlouvání svatebního focení upřednostňuji nezávaznou informační schůzku, protože je podle mě důležité, aby si fotograf a ženich s nevěstou "sedli", jedině tak mohou mít Vaše fotky”
(Před 2 lety)

Váš termín se mi uvolnil, pokud byste měla zájem, zkoukněte moje webovky nebo profil zde na beremese a zaujme-li Vás moje práce, ráda Vaši svatbu nafotím!
12. kvě 2014 ve 21:03  •  www.fotorande.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotolida
FOTOLIDA.
PRO

fotoportrét
fotoportrét
fotolida
FOTOLIDA.
PRO

i já Vám mohu nabídnout své služby. Budu ráda, když nahlédnete na můj profil nebo webové stránky. V případě, že Vás moje práce zaujme, ozvěte se a domluvíme se.
Váš termín mám zatím volný.Lída Černá
27. kvě 2014 v 17:14  •  www.fotolida.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si Vám nabídnout i své služby. Jsem sice z Prahy, ale není problém kamkoliv dojet. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě dohodneme.

Hezký den, Martin Pokora
2. čer 2014 ve 21:40  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinindruch (28 r.)
Martin Indruch
Martin Indruch PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
martinindruch (28 r.)
Martin Indruch
Martin Indruch PRO

3
 Dobrý den, mám tento termín volný. Podívejte se na moji cenuemoticon
14. čer 2014 ve 21:03  •  www.martinindruch.freepage.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Tábor
5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Tábor
5
 Dobrý den,termín 26. 7. 2014 mám volný, pokud se Vám moje práce bude líbit, ozvěte se...

Přeji krásný den
15. čer 2014 ve 12:20  •  www.vjfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
annapetrzelova
Svatební fotografka
Anna Petrželová PRO

Foto a video - Region Jindřichův Hradec

“Stále mám honě volných termínů na léto 2014. Navštivte moje stránky nebo fcb nebojte se na cokoli zeptat. Jsem začátečník mám příznivé ceny!”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
annapetrzelova
Svatební fotografka
Anna Petrželová PRO

Foto a video - Region Jindřichův Hradec

“Stále mám honě volných termínů na léto 2014. Navštivte moje stránky nebo fcb nebojte se na cokoli zeptat. Jsem začátečník mám příznivé ceny!”
(Před 2 lety)

Mám čas emoticon a stále ještě za dobrou cenu emoticon
15. čer 2014 v 19:38  •  www.aphotography.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
daililie
Registrovala se 22. května 2006 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
daililie
Registrovala se 22. května 2006 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Také mám tip-Silvie Haráková na facebooku
17. čer 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Doporučuji Michala Krusberského, mrkněte do mého profilu na svatební album, z fotek jsme totálně nadšení emoticon
18. čer 2014 ve 13:10  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

Také volno pokud se vám má práce bude líbit emoticon Hezký den Lucie M emoticon
18. čer 2014 v 16:44  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, uvedený termín máme zatím volný, podívejte se na náš profil nebo webové stránky, rádi nabídneme naše služby
1. črc 2014 v 15:49  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí