Menu Forum

Fotograf na svatbu 26.4.2014 v klášteře Želiv

14. led 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
susanitademacho
Registrovala se 13. prosince 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 6 příspěvků. Má 3 přátele. Region Pelhřimov.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
susanitademacho
Registrovala se 13. prosince 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 6 příspěvků. Má 3 přátele. Region Pelhřimov.
  • Neví, kdy bude svatba
 Sháníme fotografa na 2-3 hodinky - obřad, společné foto. Cena do 4 tisíc.
13. led 2014 ve 21:00  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

Foto a video - Region Praha
11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Rád bych Vás přivítal na svých webových stránkách, kde naleznete i orientační ceník. Jsem z Prahy, ale v případě, že byste se rozhodli využít mých služeb, mohu Vám nabídnout dopravu zdarma.
Pokud Vás mé fotografie zaujmou, budu rád, když mne zkontaktujete. Termín 26.4.2014 mám zatím volný.

Jakub Horák
13. led 2014 ve 21:39  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
123fotime (41 r.)
SVATEBNÍ FOTOGRAF Pavel Libora
Pavel Libora, člen Asociace profesionálních fotografů ČR PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
123fotime (41 r.)
SVATEBNÍ FOTOGRAF Pavel Libora
Pavel Libora, člen Asociace profesionálních fotografů ČR PRO

5
 Dobrý den, rád pro Váš nafotím obřad s fotografie k němu důležité. Cenově budu určitě vyhovovat, mám balíček Obřad nebo právě Obřad PLUS. Už se stačí jen podívat na můj web a prohlédnout si fotografie. A další si můžeme říci přes email nebo telefon. Hodně štěstí. Pavel, studio 123fotime
14. led 2014 v 10:11  •  www.123fotime.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
budu moc rád, když nahlédnete i do naší prezentace v odkazu pod tímto příspěvkem. V dané cenové relaci by se Vám nejvíce vyplatil balíček klasik, v kterém dostanete mnohem více práce. Pokud Vás styl naší prezentace zaujme, moc rád si s Vámi a Vaším snoubencem domluvím předsvatební schůzku, kde se naučíme trochu pózovat, podepíšeme smlouvu a hlavně se trochu seznámíme.

Mějte se hezky Mikuláš Křepelka
14. led 2014 ve 13:05  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, budu moc rád když se podíváte i na mé stránky z Pardubic to mám kousek a cenu rád přizpůsobím vašim požadavkům.
14. led 2014 ve 20:42  •  www.photosnirer.cz  •  To se mi líbí