Fotograf na svatbu 24.9.2016 Uherské hradiště?

Dobry den, sháním fotografa/ku na náš svatební den 24.9.2016. Jednalo by se o celodenní focení pravděpodobně v Boršicích u buchlovic, asi 10 kam od UH. Děkuji za nabídky či tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a mám to k Vám kousek. Pokud by se Vám moje práce líbila (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám ještě volný. Z Kroměříže to mám kousíček. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si připojit několik fotografií pro představu a bližší informace zasílám do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín mám volný a k vám to je kousek. Pokud se vám bude moje práce líbit, ozvěte se. Více naleznete zde na profilu, nebo na webu. vladimír
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný, jsem z Ostravy, ale na jižní Moravu jezdívám fotit pravidelně. Posílám pár fotek z jihomoravských svateb. Ceník a vše potřebné naleznete na mém webu. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme dva fotografové z Uherského Hradiště a velmi rádi vám svatbu nafotíme. Ceník a portfolio na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
@barbarela85 Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu, termín 24. září mám volný. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte i ke mě na web a v případě zájmu se neváhejte ozvat. Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
@barbarela85 Dobrý den, Váš termín mám taky volný. Budu rád, pokud byste si našli se snoubencem a podívali se na můj profil, kde naleznete všechny potřebné informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych rád nabídl své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín zatím ještě volný ;) Více info zasílám do sz. Přeji krásný den S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám ešte voľný. Ponuku posielam do správy. Prajem pekný deň. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, MIrka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ve Vašem termínu mám volno. Koukněte na můj web nebo FB. Bude mi ctí fotit Váš velký den. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám přijedu Váš velký den nafotit. Moje plné portfolio najdete na mém webu: andreanogova,photo.. Cena se samozřejmě pohybuje podle toho, na jakém rozsahu služeb bychom se domluvili. Ozvěte se mi ideálně zde ve zprávě, případně na email. Krásný večer přeji!
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?