Fotograf na svatbu, 24.8. 2019, Havířov

Hezký den, bohužel mi vypadl domluvený fotograf. Proto hledám někoho šikovného do 10 000 Kč včetně dopravy. Focení od příprav minimálně po první tanec. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Dobrý den, Váš termín mám volný, do uvedené částky se vejdu a pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Více informací zasílám do zpráv, přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný, podívejte se prosím na mé webové stránky a pokud Vás práce zaujme, můžene se domluvit na ceně, pěkný den Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a cenu splňuji. V případě zájmu, se ozvěte :-) V profilu najdete i odkaz na mé fb stránky, kde je více fotek.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí .................................................................... web: www.originalfoto.cz mail: info@originalfoto.cz ....................................................................
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?