Fotograf na svatbu 23.6. 2018 Táborsko

Profilova fotka
Krásný den přeji, hledám fotografa na naši svatbu, která bude 23.června 2018 kousek od Soběslavi. Svatba bude venku na louce, moc nestojím o nějaké strojene fotky spíše zachycení momentů. Můžete mi prosím někoho doporučit? Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když by se Vám má práce líbila, bude mi potěšením být v den "D" s Vámi. Vše co je potřeba najdete na mých stránkách, v případe zájmu nebo jakéhokoli dotazu mne neváhejte kontaktovat. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarak1b tak já se doporučím :-)...tedy pokud se Vám bude líbit můj styl focení, což je asi to hlavní. Do Soběslavi jsme jezdili celou základku na soustředění, rád se sem zase vrátím. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám volný, jsem Vám tedy k dispozici. Svatby fotím po celé ČR a v celodenním balíčku je doprava po celé ČR zdarma. Mou tvorbu i nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Zaujme-li Vás má práce, rád se s Vámi sejdu a můžeme vše probrat osobně. Přeji příjemné vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Svatby venku máme nejraději. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
@sarak1b Zdravím Vás, i já se připojuji k vaší poptávce. Miluji venkovní svatby! Svatbu vám ráda nafotím. Neváhejte se podívat na můj web, kde je i odkaz na blog s galerií celých svateb. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mi napsat. Ráda vám zašlu více info. S pozdravem, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, odeslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rádi nafotíme Vaši podle představ svatbu, nabídku posílám do SZ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Dopravu mám v této lokalitě zdarma. Portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, pokud nestojíte o strojené fotky, mluvíte mi z duše a velmi rád Vaši luční svatbu nafotím. Poslal jsem Vám nabídku. Budu se těšit na odpověď. Přeji prima víkend. David
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, tento termín mám volný. Na mém webu naleznete mojí práci a ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
píší zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se s volným termínem. Moji nabídku vám posílám v soukromé zprávě :) Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, jsem Vám k dispozici.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud jste si ještě nevybrali, dovolím si nabídnout i své služby. Vždy se snažím lidi a události zachytit přirozeně, bez stylizace a strojení. Více fotografií najdete na mém profilu či webu. S pozdravem, Tomáš Princ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @Sarak1b Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema, 4K rozlišení! Poslední ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=eNbfY... - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany). - v letošním roce profesionální FOTOKOUTEK ZDARMA při objednání fotografa i kameramana na celý den! Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz - Foto a Video :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarak1b Krásný den, ráda fotím svatby přirozeně a venku, moje fotografie najdete na webu a tento termín mám ještě volný. Stačí se ozvat a ráda zašlu další infomace:)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?