Fotograf na svatbu 23.6.2018 Horní Bečva

Dobrý den, sháníme fotografa na svatbu dne 23.6.2018 Horní Bečva (nedaleko Rožnova pod Radhoštěm) na obřad a focení novomanželů a skupinky, prosím o nabídky nebo doporučení, děkujeme Hanka a Lukáš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení. Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti. Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud byste si chtěla svatbu zpestřit zábavou spojenou s focením, tak Vám doporučuji službu Fotokoutek. Jedná se o přístroj, který fotí a při tom se budete dobře bavit. Fotky se tisknou hned na místě a k dispozici je svatební pozadí a rekvizity. Kdybyste měla o tuto službu zájem, tak se můžete podívat na naše stránky :-) Přeji hezký večer a hlavně krásnou svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Hanko, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
www.sigut.net
Odpovědět
Profilova fotka
@hany7886 Dobrý den,  moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.  Přeji pěkný den  Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, moc ráda vyfotím vaši svatbu. Nafotím vám svatbu podle vašeho přání ovšem s vlastními nápady, ať máte originální fotky. Fotím street foto a přírodu, kde je nejlepší světlo a atmoška. Mé portfolio naleznete na FB stránce viz níže a na mém profilu. Dejte vědět jak jste se rozhodli ať se můžeme domluvit předem co a jak. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídneme fotografování Vášeho Svatebního dne. Pokud by byl zájem, kontaktujte nás..
Odpovědět
Profilova fotka
@hany7886 Dobrý den, Hanko a Lukáši, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. Podívejte se na naše stránky a pokud se Vám zalíbí naše fotky na kterých přirozeně dokumentujeme radost a neopakovatelný okamžik, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. Přeji vše jen dobré S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@hany7886 Dobrý den Hanko a Lukáši, Váš termín mám prozatím volný. Budu rád, pokud byste navštívili můj zdejší profil, kde naleznete ukázky mé práce a další důležité informace. Uvedené fotografie jsou taky z Beskyd (Trojanovice). Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na Horní Bečvě už jsem fotil, tka posílám i já svou nabídku.Viz foto S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. Tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Hanko a Lukáši, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. V uvedený termín máme zatím volno. Podívejte se na naše stránky a pokud se Vám zalíbí naše fotky, na kterých dokumentujeme emoce, radost a neopakovatelné okamžiky, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do zprávy. :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?