Fotograf na svatbu, 21.6.2019, Pantheon Malá Skála

Dobrý den, sháníme fotografa na 21.6. na Malou Skálu. Ideálně někoho místního. Chtěli bychom nafotit nějaké foto před obřadem, obřad a nějaké foto po něm. Moc děkuji za doporučení 😊Popřípadě i nějaké nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu, mám v tomto termínu volno ;) V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat ;) Pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
@oveckab Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer :) Moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím, napište mi a můžeme se na všem domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, milá nevěsto, kdyby Vás moje práce zaujala, mám Váš svatební termín ještě volný :) Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nafotím svatbu. Pokud se Vám moje portfolio bude líbit, napište do zpráv a můžeme se domluvit. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký dne Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i své služby. Termín mám prozatím volný. Pokud by vás a nastávající oslovil styl mé práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, svatbu vám ráda vyfotím. Pokud vás moje portfolio zaujme, budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?