Fotograf na svatbu 21.6.2014 - Zaječí, okr. Břeclav

Hledáme fotografa pro naši svatbu v Zaječí v termínu 21.6.2014 - svatební kulisy: vinařství, vinice, Pálava, Novomlýnské nádrže...Prosím tedy šikovné fotografy/ky, kteří mají tento termín volný, aby se nám ozvali. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Máte vybranou krásnou lokalitu :-) Koukněte k nám na web, kdyby se vám naše práce líbila, ozvěte se. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, ráda Vám zdokumentuji Váš den D!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín máme stále voľný, na Morave a vo viniciach sme už svadby fotili a je naozaj veľmi fotogenické prostredie. Fotíme vo dvojici, takže vám na fotkách určite nebude nič chýbať :-) Mrknite na naše stránky, v prípade záujmu ma kontaktujte správou alebo mailom. Lucia
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. Rád cestuji a poznávám nejen kouty naší republiky a neměl bych problém se po celodenním focení do pozdních nočních hodin ubytovat někde na vlastní náklady. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. To znamená nabídka "Top" za 4800,- a nabídka "Extreme" za 6600,- Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, do Zaječí to nemáme daleko ... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám v červnu poslední volný, takže pokud se Vám bude moje práce líbit, rád si U Kapličky i v okolí opět zafotím ;-) Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
@agnethka Dovolím si Vám také nabídnout své služby. Stačí se kliknout na odkaz níže. Pokud Vás fotografie zaujmou - věřím že ano, stačí napsat email a zašlu Vám ceník a další informace. hezký den. V.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Dobrý den, sháníme fotografa na svatbu 24. 9. 2016, v odpoledních hodinách (12,30-16,30), Lednicko-Valtický areál. Jde nám o kvalitu za dobrou cenu, chceme pouze toto cca 4hodinové focení, půjde o malou rodinnou svatbu bez tančení apod. Děkuji za nabídky. L.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, to zni hezky, rada bych Vam nabidla sve sluzby :) Jsem z Hranic a nemam to k vam daleko :) Muj styl fotografovani je reportazni, ale kdyz fotim par, rada zakomonuju par napadu z fashionu. Mrknete prosim na me webove stranky a nebo ukazky celych svateb na zdejsim profilu. Bude se tesit na Vasi reakci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň. Termín mam zatiaľ voľný a rada Vám nafotim Vás svadobný deň. Ak by Vás moja tvorba zaujala,napíšte mi. Budem sa tešiť :) Terez
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, myslím, že již sice máte z čeho vybírat, ale i já přidám svou trošku do mlýna :-) Standa Matouš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám rád nabídnu své služby, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
beru zpět :-).... to už asi nestihnu, omlouvám se za nepozornost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný a ponuku vám posielam do správy. Prajem pekný deň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a mohu Vám být k dispozici :) S přáním pěkného dne, Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, mám také termín volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Projděte si, prosím, mé internetové stránky. To je důležité, fotografuji totiž svatby malinko jiným stylem - dokumentačně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství portrétů, retuší, filtrů a opakujících se fotografií. Vzpomínka je pak ale trvalejší a připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné hezké album. Mám zaváděcí cenu pro mou první komerční sezónu 2016. Mějte hezký den. S úctou Tomáš Chadim
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?