Menu Forum

Fotograf na svatbu 21.6.2014 - Křivoklát, najde se?

5. lis 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
neube
Registrovala se 30. července 2013 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 9. listopadu 2013
fotoportrét
fotoportrét
neube
Registrovala se 30. července 2013 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 Sháním levného fotografa na focení svatby. Našel by se tu nějaký,který by za celodenní focení chtěl max. 5.000,- moc děkuju
11. srp 2013 ve 21:50  •  Svatba byla v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
karlos12
Registrovala se 14. července 2013 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Má 6 přátel. Roztoky u Křivoklátu, Region Rakovník.
fotoportrét
fotoportrét
karlos12
Registrovala se 14. července 2013 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Má 6 přátel. Roztoky u Křivoklátu, Region Rakovník.
 Aho, gratuluji k svatbě, Křivoklát je nádherný, nás tam čeká svatba za měsíc a máme obj. pana Šebka, je z Prahy 10, ale Křivoklát fotí hodně.Oni Vám ho nabídnou na matrice. Nám poslal fotky na kouknutí a cenu nemá špatnou, ale nám stačí pár fotek z obřadu a okolí.Za zeptání nic nedaš.Dobrou noc, K
11. srp 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
adletka
15
Registrovala se 1. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
adletka
15
Registrovala se 1. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 88 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha.
 Wow, není to dost brzy shánět fotografa na 2014?
11. srp 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

Foto a video - Region Praha
11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz

11

(Před 1 rokem)

Dobrý večer,
dovolím si nabídnout své služby. Bude mi potěšením, když nahlédnete na mé webové stránky, kde naleznete i ceník.
Jakub Horák
11. srp 2013 ve 22:52  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
neube
fotoportrét
fotoportrét
neube
 @karlos12 ahoj,moc dekuju za tip. Zkusim ho kontaktovat a uvidime emoticon)
12. srp 2013 v 06:53  •  Svatba byla v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosa_
Bóša :--)
Jiří Bošek - Bóša PRO

Foto a video - Region Liberec

“Dobrý den, pokud si mě chcete zarezervovat na svoji svatbu, tak červen už mám plný a červenec se taky rychle plní, takže neváhejte.”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
bosa_
Bóša :--)
Jiří Bošek - Bóša PRO

Foto a video - Region Liberec

“Dobrý den, pokud si mě chcete zarezervovat na svoji svatbu, tak červen už mám plný a červenec se taky rychle plní, takže neváhejte.”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den, nemyslím si, že shánět fotografa na rok 2014 je brzo. Někteří už totiž třeba v listopadu mají na celý příští rok obsazeno.
12. srp 2013 ve 12:18  •  www.bosa.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kravcicka
47
Registrovala se 9. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 22 přátel. Kněžpole, Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
kravcicka
47
Registrovala se 9. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 22 přátel. Kněžpole, Region Uherské Hradiště.
 Taky si myslím, že není brzo...emoticon Máme už zamluveného fotografa na 14.06.2014 a vím, že už bývají zamluveni takto dopředu...emoticon
12. srp 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

Hezký den přeji, budeme rádi pokud se podíváte na naše stránky.
12. srp 2013 ve 20:50  •  www.hsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
Registrovala se 8. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 2400 příspěvků a 2 alba. Má 41 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Hrad Červený Újezd 10,00 hod, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
Registrovala se 8. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 2400 příspěvků a 2 alba. Má 41 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Hrad Červený Újezd 10,00 hod, Region Beroun
 Já myslím, že je to akorát,určitě vám ho tam nabídnou a dávají tam i spoustu letáčků s kontaktama,ale pokud chcete kvalitní fotky,tak si budete muset na celý den připlatit...
12. srp 2013 ve 22:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirisedlacek
Jiří Sedláček fotograf
Jiří Sedláček PRO

Foto a video - Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirisedlacek
Jiří Sedláček fotograf
Jiří Sedláček PRO

Foto a video - Region Chomutov
 Dobrý den, vše je na domluvě.
Více ve zprávách.
Jirka Sedláček
6. říj 2013 ve 21:29  •  www.jirisedlacek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
7. říj 2013 v 07:53 • fotosmolikcz
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
23. říj 2013 v 11:02 • annapleslova
fotoportrét
fotoportrét
sylvik0000 (23 r.)
110
Registrovala se 11. září 2013 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků a 1 album. Má 244 přátel. Region Tábor.
  • Svatba byla 11. července 2014
    Tábor, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
sylvik0000 (23 r.)
110
Registrovala se 11. září 2013 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků a 1 album. Má 244 přátel. Region Tábor.
  • Svatba byla 11. července 2014
    Tábor, Region Tábor
 @adletka určitě není brzy, sama jsem fotografka a termíny se již plní. Mě samotnou čeká v červenci též svatba a ti nejlepší mají už obsazeno emoticon ale sehnala jsem emoticon takže brzy, to opravdu není emoticon
23. říj 2013 ve 12:23  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
Registrovala se 28. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 10 přátel. Sedlčany, Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
Registrovala se 28. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 10 přátel. Sedlčany, Region Příbram.
 @adletka Není pravě jsem o jednoho prisla..............emoticon,vcera me predbehli se zalohou...............
23. říj 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adletka
15
fotoportrét
fotoportrét
adletka
15
 @sylvik0000
@majda81

tak to čučim jak péro z gauče..
24. říj 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

@neube koukněte i ke mě do portfolia či na web. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat, ZeZu
4. lis 2013 ve 21:44  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martja_photography
Martina "Martja" Křenková
Martina Křenková PRO

2

“Pro registrované nevěsty na tomto serveru nabízím 10% slevu ze všech svatebních balíčků. Uveďte, prosím, Váš nick, který zde používáte.”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martja_photography
Martina "Martja" Křenková
Martina Křenková PRO

2

“Pro registrované nevěsty na tomto serveru nabízím 10% slevu ze všech svatebních balíčků. Uveďte, prosím, Váš nick, který zde používáte.”
(Před 3 lety)

Dobrý den podívejte se, prosím, též na mé stránky. V případě zájmu je na nich i kontakt na mne. Děkuji, Martina.
4. lis 2013 ve 22:39  •  www.martja.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz

11

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz

11

(Před 1 rokem)

Dobrý večer,
dovolím si nabídnout své služby. Bude mi potěšením, když nahlédnete na mé webové stránky, kde naleznete i ceník.
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
5. lis 2013 v 00:21  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebnifotoalba
Svatební fotoalba
Zuzana Filisteinová PRO

Svatební obchod - Region České Budějovice
PRO Shop: 59 inzerátů
61
fotoportrét
fotoportrét
svatebnifotoalba
Svatební fotoalba
Zuzana Filisteinová PRO

61
 Dobrý večer, poptejte se pánů z ANOFOTO, odkažte se na mě, už budou vědět
Cenu jakou jste nadhodila si myslím splní emoticon
5. lis 2013 v 16:54  •  www.svatebnifotoalbumy.websnadno.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

@svatebnifotoalba Ať si pánové založí profil profesionála a platí, jako my ostatní. Vkládání kontaktů je zde zakázáno.
5. lis 2013 v 19:33  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebnifotoalba
Svatební fotoalba
Zuzana Filisteinová PRO

61
fotoportrét
fotoportrét
svatebnifotoalba
Svatební fotoalba
Zuzana Filisteinová PRO

61
 @fotografkavhm odpovídala jsem vám již v jiné diskusi, vložila jsem odkaz pouze na jejich ceník a ne na celé stránky. Mají akci a nevěsta se ptala po fotografovi v této cenové hladině, takže pouze doporučuji z vlastní zkušenosti někoho, kdo se do ní vejde, což si myslím, že se může. To je jako kdybych doporučila obchod, kde mají to dané zboží, které zákazník poptává. Žádná reklama.
5. lis 2013 ve 20:14  •  www.svatebnifotoalbumy.websnadno.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

(Před 3 týdny)

@svatebnifotoalba Nene, máte tady toto doporučení každou chvíli a na fotce je proklik na fb emoticon takže si myslím, že by si pánové měli založit a platit profil profesionála emoticon Nic víc v tom, prosím, nehledejte. Vy sama si ho platíte a my fotografové také musíme, tak by to bylo správné...
5. lis 2013 ve 21:30  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí