Fotograf na svatbu 21.6.2014 - Křivoklát, najde se?

Sháním levného fotografa na focení svatby. Našel by se tu nějaký,který by za celodenní focení chtěl max. 5.000,- moc děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
Aho, gratuluji k svatbě, Křivoklát je nádherný, nás tam čeká svatba za měsíc a máme obj. pana Šebka, je z Prahy 10, ale Křivoklát fotí hodně.Oni Vám ho nabídnou na matrice. Nám poslal fotky na kouknutí a cenu nemá špatnou, ale nám stačí pár fotek z obřadu a okolí.Za zeptání nic nedaš.Dobrou noc, K
Odpovědět
Wow, není to dost brzy shánět fotografa na 2014?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si nabídnout své služby. Bude mi potěšením, když nahlédnete na mé webové stránky, kde naleznete i ceník. Jakub Horák
Odpovědět
@karlos12 ahoj,moc dekuju za tip. Zkusim ho kontaktovat a uvidime :))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nemyslím si, že shánět fotografa na rok 2014 je brzo. Někteří už totiž třeba v listopadu mají na celý příští rok obsazeno.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím, že není brzo...:) Máme už zamluveného fotografa na 14.06.2014 a vím, že už bývají zamluveni takto dopředu...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den přeji, budeme rádi pokud se podíváte na naše stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že je to akorát,určitě vám ho tam nabídnou a dávají tam i spoustu letáčků s kontaktama,ale pokud chcete kvalitní fotky,tak si budete muset na celý den připlatit...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vše je na domluvě. Více ve zprávách. Jirka Sedláček
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@adletka určitě není brzy, sama jsem fotografka a termíny se již plní. Mě samotnou čeká v červenci též svatba a ti nejlepší mají už obsazeno :-| ale sehnala jsem :-D takže brzy, to opravdu není :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@adletka Není pravě jsem o jednoho prisla..............:-(,vcera me predbehli se zalohou...............
Odpovědět
@sylvik0000 @majda81 tak to čučim jak péro z gauče..
Odpovědět
Profilova fotka
@neube koukněte i ke mě do portfolia či na web. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den podívejte se, prosím, též na mé stránky. V případě zájmu je na nich i kontakt na mne. Děkuji, Martina.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si nabídnout své služby. Bude mi potěšením, když nahlédnete na mé webové stránky, kde naleznete i ceník. Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poptejte se pánů z ANOFOTO, odkažte se na mě, už budou vědět Cenu jakou jste nadhodila si myslím splní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@svatebnifotoalba Ať si pánové založí profil profesionála a platí, jako my ostatní. Vkládání kontaktů je zde zakázáno.
Odpovědět
Profilova fotka
@fotografkavhm odpovídala jsem vám již v jiné diskusi, vložila jsem odkaz pouze na jejich ceník a ne na celé stránky. Mají akci a nevěsta se ptala po fotografovi v této cenové hladině, takže pouze doporučuji z vlastní zkušenosti někoho, kdo se do ní vejde, což si myslím, že se může. To je jako kdybych doporučila obchod, kde mají to dané zboží, které zákazník poptává. Žádná reklama.
Odpovědět
Profilova fotka
@svatebnifotoalba Nene, máte tady toto doporučení každou chvíli a na fotce je proklik na fb :-) takže si myslím, že by si pánové měli založit a platit profil profesionála :-) Nic víc v tom, prosím, nehledejte. Vy sama si ho platíte a my fotografové také musíme, tak by to bylo správné...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?