Fotograf na svatbu, 20.7.2019, okres Hodonín

Zdravím, sháníme fotografa na menší venkovní svatbu (cca 40 lidí) v Šardicích. Časové rozmezí zhruba od 12:00 do 19:00. Nestojíme o tisíc fotek, stačí nám pár momentek z příjezdu, obřadu, odpoledního posezení, pár skupinovek a nakonec pár fotek nevěsty a ženicha v přírodě. Předpokládáme že se vlezeme do 100 max. 200 ks fotek. Dále bychom na svatbě rádi instax (wide, ne mini), máte-li tento k zapůjčení, nabídněte :-) Předem děkuji za nabídky i doporučení.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem zprávu. Informace najdete i u mě na webu. Fotím reportážně a na webu najdete proč tak. Je tam i ceník. Hezký slunečný den, Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci:) Instax bych mohl take zaridit. Hezky den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a moc ráda do Hodonína přijedu a svatbu nafotím. Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @bestie29, zapadám do vašich přání na fotografa, prosím podívejte se na mou tvorbu a pro více informací mě kontaktujte. Instax wide rád vezmu s sebou :) S přáním pěkného dne Martin z Brna
Odpovědět
Profilova fotka
:) Dobrý den, v tomto termínu budu v Hodoníně, manžel je rodák :) Instax sice nemám, nicméně svatbu Vám nafotím ráda. Pokud Vás moje portfolio zaujme, ráda se s Vámi domluvím na termínu předsvatební schůzky, kde doladíme detaily. Hezký den Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu mám volno. Jsem z Prahy a není problém se na čemkoliv domluvit. V případě zájmu mrkněte na moje webovky .) Přeji pěkný den, Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, i já bych se rád připojil se svou nabídkou služeb.:) Více informací na mém profilu či webu. Ale úplně ideálně na mém telefonním čísle.:)) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu a svatbu nafotím. koukněte na mé stránky a fb a případně napiště:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám ještě volný, píšu Vám ještě soukromou zprávu. :-) Nemám to do Šardic daleko. :-) Jindřich Zetík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu k dispozici – více info posílám do zpráv. Zdraví Jakub
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, moc ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezkýden Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím vaši svatbu, jsem z Kyjova, okolí znám tedy velmi dobře :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?