Fotograf na svatbu, 20.7.2019, Jižní Čechy

Hledám fotografa z Jižních Čech🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vás svatbu vyfotím. Pokud se Vám moje portfolio líbí, ozvěte se. Více na mých webových stránkách. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
@nantynkaa20 Dobrý den, jsem ze Strakonic a termín mám volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám rád nabídl své služby, v Jižních Čechách jsem již fotil a vzdálenost není překážkou.:) Více informací na mém profilu, či webu.:) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, včera večer se mi uvolnil termín a i když nejsem z Jižních Čech, často tam jezdím fotit. Ráda vám svatbu nafotím. Mé ukázky najdete zde, na webu i na FB stránce.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem fotografka z Jižních čech. Prohlédněte si prosím můj profil a webové stránky. Budu ráda, když se mi ozvete a probereme podrobnosti. Přeji Vám příjemné vybírání. Děkuji. Hezký den. Mirka O.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek z celé svatby nebo i další naleznete na mých webových stránkách. Budu se na vás těšit. Patrik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 20.7. mám zatím volný a mé portfolio najdete na webu :-) Jsem z Prahy.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Článek se načítá
Ráda! :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, jsem z Prahy, termín mám volný a ráda dojedu. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Krásný den, Váš datum mám volný. Pokud by Vás mé snímky zaujaly, neváhejte napsat. Bude mi cti zachytit Vaše vzpomínky a potěšením se s vámi sejít a probrat vše důležité aby bylo vše podle Vašich představ. Hodně štěstí při výběru i do Vaší cesty.
Odpovědět
Profilova fotka
@nantynkaa20 Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?