Fotograf na svatbu, 20.7.2019, Domažlice

Dobrý den, sháníme svatebního fotografa na 20.7.2019. Svatba se uskuteční v Klenčí pod Čerchovem u Domažlic a předběžně odhadujeme focení na 8 hodin. Pokud spolupracujete s kameramanem, rádi využijeme i této nabídky. Prosíme o zaslání nabídek. L+L
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu, nedaleko mám zázemí.. Pokud by se vám práce líbila, ozvěte se. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a dělám foto i video (vždy jen jedno z toho a na druhé mohu domluvit některého z kolegů, kterým věřím). Kyby má práce zaujala, ozvěte se :-). Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás ná nabídka zaujme, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme s naším kameramanem stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky a videa, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Jinak jsem z Horšovského Týna ;-) Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí .................................................................... web: www.originalfoto.cz mail: info@originalfoto.cz ....................................................................
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?