Fotograf na svatbu 2. července 2016 na zámku Humprecht?

Hledáme fotografa na svatbu, která se koná 2. 7. 2016 na loveckém zámečku Humprecht. Jednalo by se o nafocení svatebního obřadu a fotografování skupinek a novomanželů v zámeckých interiérech a exteriérech. Žádné focení příprav, ani hostiny. Děkuji za nabídky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, termín mám ještě volný a ráda Vám jej nabídnu. Posílám interní zprávičku. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelakopecka Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby fotografa. Ceník jsem Vám poslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelakopecka Dobrý den. Mám také volný termín a často na Humprechtu fotím. Více informací na webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, jake nadherne prostredi!! Datum mam volny a velmi rada bych Vam svatbu prijela nafotit :) Budu rada, kdyz mrknete na me stranky a web..cenik Vam zasilam ve zprave :) Hezky den Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Poslala jsem vám int.zprávu. Pěkný den. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád bych vám nabídl své služby, termín mám zatím volný. Ceník zašlu formou interní zprávy. Ukázku mé práce můžete vidět níže. :-) Hezký den, Mirek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?