Fotograf na svatbu 2.8.2014 v Dolanech u Hlinců

Profilova fotka
Budeme se brát 2.8.2014 cca ve 14 hodin. Jsme z Plzně, svatba se bude konat v malém kostelíčku v Dolanech u Hlinců, oslava bude probíhat venku na louce. Chtěli bychom hezké fotografie minimálně z obřadu a aranžované - máme k dispozici kostelíček, u něj je pole, řeka Berounka apod. Prosím o tipy na šikovného, cenově přijatelného fotografa. Jsme kreativní pár, proto se nebráníme ani amatérským fotografům, dle našich zkušeností jsou šikovní amatéři kolikrát zajímavější než profíci :) Děkujeme za tipy a případné nabídky :) Háňa a Libor
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Navštivte prosím zde můj profil, případně webové stránky (odkaz uveden níže), kde naleznete i ceník. Dojíždím po celé ČR. Pokud by Vás mé fotografie zaujaly, na ceně dopravy bychom se jistě nějak domluvili. Jakub Horák
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@salserosa Příjemné odpoledne. Ráda bych Vám nabídla i své fotoslužby. Pokud budete mít zájem, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se pěkně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám velmi rád nabídl své služby. Zhlédněte prosím moji tvorbu, kterou naleznete na mých webových stránkách a v případě, že se Vám to zalíbí mě kontaktujte. Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Při objednání celodenního focení (nabídky Top a Extreme z mého ceníku) do konce března Vám mohu nabídnout slevu 40%. Cestu do Plzně bych si neúčtoval. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak se určitě domluvíme. Pěkný večer, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vy jste z Plzně? My taky ..... :) Tak třeba se zalíbíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@salserosa Zdravím Vás, také se hlásím!!! Termín volný! A moc, moc, chci fotit kreativní pár ;-) Koukněte i ke mě na portfolio a neváhejte napsat o nabídku. Díky a jsem s pozdravem, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, fotit kreativce je fajn. Fotit pěknou babu je fajn. (Libor je určitě taky fešák...he) Dohromady je to dobrý dost. A když to vše bude na svatbě, kde břad je v malém kostelíku a oslava na louce, smlsnul bych si.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Předsvatební fotografování je v ceně všech balíčků. Kreativní fotografie miluji. s pozdravem Petra Jansová - fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Po pečlivém zvážení všech nabídek jsme se nakonec rozhodli pro Míru Vodičku. Všem ostatním velice děkujeme a na Míru už se moc těšíme :) Mějte krásný den. Háňa a Libor
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den tento termín mám volno rád bych vám nabídl focení bez stresu za výhodné ceny Těším se na spolupráci s Vámi Luboš Kos.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?