Fotograf na svatbu, 2.5.2019, Českolipsko, Radvanec

Dobrý den, poptávám fotografa na svatbu, která bude probíhat 2.5.2019 na Hájence Samota v Radvanci u České Lípy, http://www.hajenka-samota.cz/. Rozsah focení cca 4-5 hodin. Obřad cca od 14 hod. Předem díky za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vám má práce zaujme, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, budu rád za reakci. Děkuji a přeji hezký den S pozdravem Robin
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín volný :) Více fotek naleznete na mém webu. Přeji hezký zbytek neděle S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a bude mi potěšením fotografovat Vaší svatbu. Konkrétnější nabídku jsem Vám zaslal interní poštou. Přeji hezký zbytek dne Martin Tic
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda za Vámi přijedu :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, dovolím si nabídnout i své služby. Termín mám volný, jsem z Prahy a ráda dojedu. Mrkněte na mé webovky, v případě zájmu jistě najdeme i termín pro předsvatební schůzku k doladění detailů :-) S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný a o fotografování se rád postarám, zaujme-li má práce :-). Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj poslala jsem nabidku do zpravy :D
Odpovědět
Profilova fotka
@luknik Dobrý den. Také nabízím volný termín na fotografování. Prostředí na svatbu máte krásné a fotky by tomu měly odpovídat. Další fotky a ceny najdete na webu pod příspěvkem. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě. Zatím Vám přeji hezký den. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobry den, take se pridavam s volnym terminem. Pokud by se Vam moje prace libila, ozvete se:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nabídnu mé služby, fotografie se mnou je vždy hlavně o lidech, denní okolo nich a hlavně o Vás. Pokud Vás má práce zaujme, rád poskytnu další informace, termín mám volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den tento termín mám stále volný. :) Na více fotek se můžete podívat na mé stránky. Jsem fotografem se zahraničními zkušenostmi nejen z kanadského Vancouveru, který kromě profesionálního volí i přátelský přístup, tak aby se během focení cítili všichni dobře. Ráda Vám zodpovím další otázky. Hodně štěstí se svatbou. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vaší nastávající gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?