Fotograf na svatbu 19.9.2020 Vlašim

Dobrý den všem, sháním na naší svatbu fotografa (i kameramana) za rozumnou cenu :). Svatba bude 19.9.2020 ve Vlašimi a blízkém okolí. Jednalo by se o focení obřadu + focení na hostině. Moc děkuji za nabídky a doporučení.
Odpovědět
Profilova fotka
@alena159 Dobrý den Aleno, rád Vaši svatbu nafotím. Patrik Schöber
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
@alena159 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párový předsvatební focení zdarma, je u nás taky možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda Vás vyfotím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda přijedu :) Více informací případně naleznete na mém profilu, webu a nebo klidně napište email či zprávu. Přeji krásný den , Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotíme i točíme. Portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Napíši vám i soukromou zprávičku. Prozatím se můžete klidně kouknout na web, na kterém najdete kompletní portfolio. Pokud vás má práce zaujme, tak stačí jen písnout. Budu se těšit Lukáš #fotkapronevestu
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás Alčo, ráda bych Vám nabídla své služby. Pokud máte bližší zájem prohlédnout si mou tvorbu, mrkněte prosím na mé stránky. Dle Vašich požadavků se pak můžeme dohodnout dále. Děkuji Dáša
Odpovědět
Profilova fotka
@alena159 Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-) Dobrý den, 👋 Váš svatební den, budu ráda fotit třeba celý den.🌞🌙 Fotografů je nás mnoho, vyberte si pouze toho, jehož tvorba Vás víc chytí,🎣 když jím budu já, můžete mě míti.🎉 Podívejte se na stránky webové, Fotografky Martiny Plichtové.📸 :-) Vlašim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
obrý den, i já nabízím služby svatebního fotografa. Podívejze se na web a popřípadě se ozvěte. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda přijedu nafotit váš velký den. Nemám to daleko a mám volný termín. Ceny i ukázky najdete na profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párový předsvatební focení zdarma, je u nás taky možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky, odevzdávám vždy všechny vyfocené fotografie, upravené, nelimituji počet. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 10 000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. Kromě klasického focení nyní nabízíme také pronájem fotokiosku i s profesionální obsluhou za akční cenu 6900,-Kč s neomezeným tiskem, viz. https://fotokoutek.fun/fotokiosek/. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?