Fotograf na svatbu 19.9.2015 Kroměříž

Zdravím všechny, 19.9.2015 plánuji v Kroměříži svatbu a sháním fotografa. Jestli znáte někoho šikovného sem s ním. :-) Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín 19. 9. 2015 máme volný a do Kroměříže se dostaneme bez potíží. :-) Fotíme vždy ve dvou, v případě zájmu navíc za zvýhodněnou cenu poskytujeme kameramanské služby. Do interní zprávy zasílám konkrétní nabídku s cenou a v každém případě přeji příjemné připravy svatby! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme přímo z Kroměříže a termín máme prozatím volný. Naši nejaktuálnější tvorbu najdete na našem facebooku a v referencích svých známých ;) Ozvěte se! Linda a Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím mám 19tého volno. Dojezd není problém. Mrkněte se, ptejte se. Mějte se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budeme rádi, pokud se podíváte i na naše internetové stránky. Fotíme ve dvou a jako bonus můžeme nabídnout i službu vizážistky. Hezký den Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Také nabízím své fotografické služby. V případě zájmu, budu rád, když kouknete na můj profil, stránky nebo i fb, kde najdete fotky a informace ohledně svateb. Přeji hezký zbytek dne Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Olomouce, takže coby kamenem dohodil :) V případě zájmu mrkněte ke mně na web :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Zkuste Lukyho Veleckého - pochybuji, že byste nebyla spokojená:)
Odpovědět
Profilova fotka
@seara Dobrý den, váš termín mám stále volný a fotečky i z kroměříže najdete na mém profilu a na webu pokud se Vám má práce bude líbit, neváhejte napsat :) Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sice nejsem z Kroměříže, ale není problém kamkoliv dojet. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání svatby na příští rok nabízím slevu 10% a zároveň při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z mého ceníku bych si neúčtoval cestovné. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
...Dobrý den, v Kroměříži jsem měl sám svatbu a je to můj druhý domov :-) Moc rád bych si tam prožil ještě několikrát tu krásnou svatební atmosféru :-) Děkuji za Váš čas, pokud se podíváte na moji práci...Přeji, ať najdete toho pravého (fotografa:- ) JS
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, taky mohu nabídnout své služby. Budu rád, když si najdete chvilku a mrknete na mé stránky, kde najdete jak portfólio, tak ceník ;) Jsem z Brna a do KM jezdím často. Přeji pohodový den! Vašek :)
Odpovědět
@seara doporučuji Zuzku Bobovníkovou - je z Přerova takze blizko s je hrozne mila..... a kamaradka mela Lukáše Navaru a taky moc spokojena (ten je z Olomouce)
Odpovědět
Profilova fotka
rádi bychom Vám nabídli naše fotografie tvořené s láskou pro Vás Jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních. Díky individuálnímu přístupu a zkušenostem jsou pro nás Vaše přání a představy prioritou. Vaše spokojenost je našim srdečním úspěchem. V momentech, kdy naši kolegové litují toho, že se nemohou „ rozpůlit „ nám neuteče jediná vzpomínka na neskutečné autentické záběry. Nabízíme unikátní focení, plné pohody, radosti a světla. Když chcete, aby vaše vzpomínky na fotografiích zářily. CREATIVELOVE – fotografie s láskou, fotografie s příběhem. Děkujeme, že jste věnovali čas těmto řádkům a pokud jsme Vás naší tvorbou zaujali – neváhejte nám napsat o více informací :-) S přáním hezkého dne Kamila&Jan
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. Pracujeme vo dvojici a do Kroměříže to máme z Brna na skok :-) Portfólio nájdete aj na našom webe a FB. Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín 19. 9. 2015 mám také volný ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@seara Dobrý den, tento termín mám ještě volný a do Kroměříže kousek, pokud by Vás moje tvorba zaujala, rád se Vás ujmu. Hezký večer :).
Odpovědět
Profilova fotka
@seara Dobrý den, 19.9.2015 bychom se v Kroměříži na vaší svatbě klidně mohli sejít x-) ALEŠ VITALÍK
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den :) Kroměříž je naše rodné městečko :) a termín 19. 9. 2015 máme stále ještě volný. Pokud byste měla zájem, tak budeme moc rádi, když nás budete kontaktovat. Budeme se těšit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já nabízím své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termin mame prozatim volny. Jsme ze zlinska.
Odpovědět
Profilova fotka
Též se řadím do pořadníku fotografů, Váš termín máme zatím volný. Vše je u nás na webu. Stačí se kouknout a domluvit se. Zdeněk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vidím, že je o váš termín velký zájem :-) Přidáváme se k ostatním fotografům a rádi vám poskytneme i naše služby. V případě, že ještě nejste rozhodnutí a váháte, navštivte i naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?